Як здавати квартиру подобово.

У випадку, якщо ви вирішили здавати квартиру подобово, найперше, що ви повинні зробити - це застрахувати квартиру від усього, що може статися. Ніхто не знає, ким насправді виявиться новий мешканець, незалежно від того, що він про себе розповідає. Існує декілька правил, яких необхідно дотримуватися для того, щоб значно спростити процес здачі квартири подобово.
Інструкція
1
В першу чергу, визначтеся з ціновим рівнем, на який ви хочете її вивести. Обставте її технікою, відремонтуйте або залиште в такому вигляді, в якому вона є зараз - зробіть все, що необхідно для того, щоб вивести на необхідний вам ціновий рівень.
2
Складіть договір оренди з мінімальним терміном оренди три доби. Не варто довіряти тим мешканцям, які збираються зняти її на одну добу - ви ніколи не знаєте, чого від них можна чекати.
3
Проводьте з кожним, кому збираєтеся здавати квартиру , попередню бесіду з метою з'ясування його доброчесності.
4
Рекламуйте свою квартиру в мережі інтернет. Створіть сайт з фото квартири, вивішуються оголошення на дошки оголошень в інтернеті і рекламуйте її в соціальній мережі Вконтакте. Пам'ятайте про те, що в кожному оголошенні повинні бути фото або посилання на сайт. Це допоможе потенційному наймачеві швидше визначитися з тим, чи потрібна вона йому чи ні.
5
Найміть посередників і виходите на клієнта самі. Після того, як посередник призводить до вас клієнта, запитаєте клієнта про ціну, яку запросив посередник, і якщо вона розходиться з тією рекомендацією, яку ви йому дали - розривайте відносини з посередником.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sz_fEGKxDRI
Корисна порада
Завжди просіть оплату вперед.