Як поміняти лобове скло. Як замінити лобове скло на ваз 2110.

Прийняття нового технічного регламенту унеможливило проходження щорічного технічного огляду автотранспорту, що має будь-яку тріщину в лобовому склі. У зв'язку з чим, будь-який камінь, що випадково потрапив в переднє вітрове скло, і утворив на його поверхні тріщину або відкол, завдає чималої шкоди сімейному бюджету, пов'язаному з придбанням і установкою нового лобового скла в автомобіль
Вам знадобиться
  • - капронову шнур - 3 м,
  • - мастило Літол-24 - 10 г,
  • - силіконовий герметик.
Інструкція
1
Але якщо автомобілісту не лінь витратити 20-30 хвилин особистого часу, то йому удасться заощадити істотну суму коштів, призначених для демонтажу старого та встановлення придбаного нового скла.
2
В дійсності, згадана вище процедура, забирає у автолюбителя зовсім небагато часу. Але без помічника в даному випадку не обійтися.
3
Отже, пріступім.Еслі старе лобове скло надалі призначене тільки для утилізації, то воно грубо видавлюється ногами зсередини салону. Сівши на пасажирське крісло, ударом обох ніг скло демонтується зі свого місця.
4
Після чого з нього знімається ущільнювальна гумка, пази якої, призначені для стикування зі склом і кузовом, змащуються силіконовим герметиком. Герметика можна не шкодувати - зайвий видавиться. Недолік силікону не зможе забезпечити надійну герметизацію кузова від проникнення атмосферної вологи в салон автомобіля.
5
Змащений герметиком ущільнювач надівається на нове лобове скло, а в його паз, призначений для стикування з кузовом, закладається змащений Литолом капронову шнур, кінці якого випущені в нижній частині.
6
Удвох з помічником скло з ущільнювачем центрируется по прорізу кузова. Потім нижня частина гумки надівається на металеве ребро, і помічник зовні утримує скло, придавлюючи його долонями рук одночасно вниз і до кузова.
7
Перемістившись в салон, і переконавшись у тому, що ущільнювач «сів» на ребро кузова, без зайвого поспіху витягаємо раніше закладений в гумку капронову шнур.
8
Поки один витягає шнур, інший «садить» скло, періодично постукуючи по ньому долонями рук. Удари наносяться зверху - вниз, а також проти ходу автомобіля.
9
Якщо все робиться правильно, то ущільнювач без особливих ускладнень повністю облягає ребро віконного прорізу кузова, що свідчить про закінчення процедури установки лобового скла.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wLF9-HCnszo