Як почати жити заново.

Якщо у вас з'явилася необхідність почати життя заново, або ж якщо ви просто раптом захотіли усе почати з нуля, і у вас є для цього ресурси, вам необхідно системне мислення. Нерозважливо просто кидатися світ за очі, або вибирати випадковому чином. Це заощадить вам час первісного етапу розвитку і становлення на новому місці.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
  • - Гроші
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся, чого саме ви хочете від нового місця. Визначтеся з собою, зі своїми очікуваннями і бажаннями. Виберіть місце так, щоб не розчаруватися, коли ви відчуєте задумане. Бажано буде з'їздити туди і озирнутися. Було б дуже добре, якби у вас там були знайомі або якби ви встигли ними обзавестися за свій короткий візит.
2
Другий етап - підготовка. Перед тим, як палити мости, переконайтеся що ви все спланували від і до. На перші пару місяців вам знадобиться пристойна сума грошей для того, щоб облаштуватися. Подбайте про те, щоб у вас не було проблем з законом на новому місці з приводу вашої реєстрації.
3
Знайдіть роботу - або дистанційно, або заручитеся договором про намір найму в той час, як будете вчиняти свій перший візит. Пам'ятайте про те, що чим швидше ви знайдете роботу на новому місці, тим швидше ви встанете на ноги. Нехай це буде і не робота вашої мрії, але необхідний старт, і ви повинні забезпечити його наявність.
4
Залиште запасний план на випадок провалу. Зовсім необов'язково зриватися, спалюючи за собою всі мости і не залишаючи шансу повернутися. Пам'ятайте про те, що ніхто не застрахований від провалу і ви повинні бути готові до всього, в тому числі і до нього.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SXTHMKOx8ME
Корисна порада
Вивчіть особливості місцевої культури і суспільства людей для того, щоб вам було простіше інтегруватися в місцеве суспільство.