Як продавати речі в інтернеті. Як продати річ в інтернет магазині.

Для того, щоб налагодити торгівлю через інтернет, часто не потрібно навіть фізичної наявності цієї речі у вас на руках. Достатньо знати, де дістати подешевше - і ви вже можете відкривати свій інтернет-магазин. Головне - щоб товар був дійсно рідкісним, інакше два-три випадкових клієнта, що приходять до вас раз в місяць, не будуть варто тимчасових витрат на організацію всього підприємства.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
Інструкція
1
В першу чергу, знайдіть організацію, у якої ви будете закуповувати товари. Розрахуйте ту ціну, за яку ви повинні будете виставляти товар для того, щоб отримувати відчутний прибуток. Відпрацюйте механізм доставки для того, щоб розрахувати, скільки часу товар буде йти до вас.
2
Скопіюйте асортимент цієї організації. Створіть сайт з описом товару, номерами банківських реквізитів та рахунків електронної валюти. Для того, щоб замовити товар, покупець повинен буде внести стовідсоткову передоплату і вислати вам лист, в якому буде вказаний Артикульний номер товару, сума, дата і час грошового переказу. Як тільки ви отримаєте гроші, замовляйте товар і пересилайте його замовнику.
3
Хорошим кроком буде відкриття групи в соціальній мережі, присвяченій вашому магазину. Так споживачі зможуть більш швидко вас знайти і зв'язатися, адже соціальні мережі для багатьох вже встигли стати набагато звичніше, ніж листування через ящики електронної пошти.
Корисна порада
Намагайтеся працювати з електронною валютою - так ви зможете проводити вашу діяльність без відкриття юридичної особи.