Як підключити прикурювач. Як під'єднати прикурювач на ваз 1111 відео.

Бурхливий розвиток інформаційних технологій створило умови, за яких налагоджено виробництво всіляких пристроїв, призначених для встановлення зв'язку і передачі даних. Життя сучасної людини також немислима без володіння персональним засобом пересування. А єдиним місцем, призначеним для підключення різних електротехнічних пристроїв в автомобілі, є прикурювач .
Вам знадобиться
  • - пасатижі,
  • - викрутка,
  • - напилок або надфіль.
Інструкція
1
Як відомо, що тільки не доводитися підключати власникам до бортової мережі через гніздо прикурювача. Починаючи з зарядного пристрою для мобільного телефону, і закінчуючи ноутбуком або компресором. Багато з пристроїв, вимагають підвищеного споживання електроенергії, що створює суттєве навантаження на прикурювач , який часто в сучасних автомобілях відмовляється працювати, незважаючи на відсутність видимих при візуальному огляді несправностей.
2
Після заміни вийшов з ладу прикурювача новим, він також через якийсь час відмовляється функціонувати, що викликає масу нарікань з боку автовласників на адресу зазначеного обладнання.
3
Для того щоб уникнути невиправданих витрат, необхідно самостійно трохи змінити конструкцію прикурювача, завдяки якій проводиться його підключення до бортової мережі автомобіля.
4
Якщо вас спіткала невдача, пов'язана з відмовою прикурювача подавати електроенергію до споживачів, то не поспішайте в автомагазин за придбанням нового пристрою. Для початку дістаньтеся до його задньої частини, а після від'єднання від прикурювача проводів, потрібно перевірити за допомогою контрольної лампочки наявність струму на їх клемах. Відсутність напруги свідчить про необхідність поміняти запобіжник. Наявність напруги в зазначеному місці - передбачає повне розбирання прикурювача, з метою удосконалення вузла його підключення до джерела живлення.
5
Для цього на прикурювача відкручується гайка, і він розбирається на складові компоненти. В числі яких мається незрозуміла напівпровідникова пластина, розташована в нижній частині зазначеного пристрою. Саме вона, як правило, в більшості випадків є причиною відмови в роботі прикурювача.
6
Пластину необхідно видалити без всякого на те жалю. Потім надфилем сточується виступ на корпусі прикурювача, після чого проводиться його успішна збірка, монтаж і підключення до прикурювача живлять електропроводів.
Зверніть увагу
Відтепер прикурювач служитиме вірою і правдою своєму власникові досить довго, без проблем забезпечуючи енергією всіх споживачів, підключених через його гніздо до бортової мережі машини.