Як навчитися домагатися свого.

Всі ми хочемо домогтися певних цілей у житті. Цілі можуть бути абсолютно різними, як по тому, що саме ми хочемо, так і щодо того, коли ми це хочемо. Ми можемо хотіти здійснення мети в тут і зараз, а можемо хотіти і дійти до цієї мети через п'ять років. Іноді буває так, що ми не можемо досягти наших цілей. Необхідна візуалізація мети для того, щоб навчитися домагатися свого, адже для того, щоб кудись дійти, ми повинні знати, куди ми йдемо.
Вам знадобиться
  • - Ручка
  • - Листки паперу
Інструкція
1
Візьміть аркуш і папір. Розпишіть свою мету якомога більш докладно. Абсолютно неважливо, чого стосується ваша мета - ви повинні представляти її якомога чіткіше. Напишіть про неї, про те, як ви її бачите, як можна більш докладно. Уявіть її прямо перед собою, начебто вона вже здійснена. Має велике значення саме так і описувати мета - начебто ви її вже досягли.
2
Створіть хмара методів, якими ви можете досягти своєї мети. Проведіть брейнсторминг на предмет того, як ви можете досягти своєї мети. Запишіть слова і словосполучення, які позначають всі методи, які вам приходять в голову.
3
Проаналізуйте список. Розпишіть ті, які здаються вам найбільш доцільними, ефективними і швидкими. Розпишіть їх якомога детальніше. Ви повинні знати, що вам треба на початок використання цього методу і що ви отримаєте в кінці. Виписуйте кожен метод як крок - на окремий листок.
4
Скомпонуйте ваші методи. Проаналізуйте найкоротші шляхи до вашої мети. Складіть листки з методами в тому порядку, який в найкоротші терміни приведе вас до вашої мети.
5
Напишіть графік виконання завдань по пунктам, позначеним в методах. Позначте тимчасові рамки та індикатори, за якими ви зможете перевірити повноцінність виконання кожного з них.
6
Дійте за цією схемою, не відхиляючись від неї ні на крок. Чи не закінчуйте пункт плану, якщо у вас ще не готово те, що повинно з'явитися в результаті його виконання.
Корисна порада
Найголовніше правило при русі у напрямку до основної мети - не відволікатися на більш дрібні.