Як вигнати повітря з системи.

Найпоширенішою причиною перегріву двигунів внутрішнього згоряння після заміни антифризу є наявність повітря в системі охолодження, що порушує процес циркуляцію рідини. Першою ознакою, що подає сигнал про те, що в системі є повітряна пробка - це подача отопителем в салон холодного повітря , незважаючи на те, що він підключений до процесу циркуляції антифризу в двигуні.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Якщо автовласника спіткала подібна невдача, і у нього виникла необхідність видалити повітря з системи охолодження двигуна, то спочатку автомобіль встановлюється на рівній майданчику, а потім, заглушивши мотор, і знявши пробку з розширювального бачка , відпускається хомут водяного патрубка, що подає антифриз до дросельного вузла инжекторного двигуна.
2
Трохи зсунувши хомут, почується шипіння виходить повітря , а після того як потече охолоджуюча рідина - патрубок повертається на своє місце і хомут затягується. Потім доливається антифриз в розширювальний бачок, запускається і прогрівається двигун до робочої температури.
3
Включивши обігрівач салону, власник може переконатися в нормальній циркуляції і відсутності повітря в системі охолодження, орієнтуючись по температурі повітряного потоку повітря , що проходить через радіатор грубки.
Корисна порада
На автомобілях з карбюраторним двигуном видалити повітря з системи охолодження і відновити циркуляцію рідини можна шляхом від'єднання водяного патрубка від усмоктувального колектора, розташованого під карбюратором.