Як зробити руки сильними. Як зробити свої руки сильніше.

Сильні руки дожни бути у кожного чоловіка. Крім чисто естетичної забарвлення цього питання, також це є відчутним підмогою в повсякденному житті і в екстремальній ситуації. Та й просто тому, що чоловік повинен бути сильним, необхідно зробити свої руки сильними. Для цього існує певний комплекс вправ.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Почнемо з плечей, які визначають махову силу руки . Для опрацювання плечей необхідно задіяти передні, задні і бічні дельти. Вони опрацьовуються маховими рухами з обтяженнями. Виконуйте наступні вправи: - Підйоми гантелей стоячи перед собою (шість підходів по вісім повторів) - Підйоми гантелей стоячи в сторони (шість підходів по вісім повторів) - Розведення гантелей назад в похилому положенні (п'ять підходів по вісім повторів) - Підйом штанги над головою з опусканням за голову (п'ять підходів по шість повторів) - Підйом штанги над головою з опусканням перед собою (п'ять підходів по шість повторів)
2
Опрацьовуйте біцепси і трицепси руки . Для роботи на біцепс виконуйте наступні вправи: - Згинання рук на лаві з упором при допомозі EZ штанги (шість підходів по вісім повторів) - Попеременние згинання рук з гантелями в положенні стоячи (шість підходів по вісім повторів) - Згинання рук з гантелями з упро на коліно (п'ять здох по сім повторів для кожної руки ) Для опрацювання трицепса робіть наступні вправи: - Розгинання рук з EZ штангою на прямій лаві (чотири підходи по вісім повторів) - Розгинання рук з гантелей через голову (шість підходів по вісім повторів для кожної руки ) - Розгинання рук з гантелей в нахилом положенні з упором коліном на лаву (п'ять підходів по вісім повторів для кожної руки )
3
Також, опрацьовуйте передпліччя. Це збільшить силу хвата і додасть велику силу рукам. Для того, щоб прокачати передпліччя, покладіть руки лаву зап'ястями вгору і візьміть штангу. Прокочують штангу з крайніх фаланг пальців до середини долоні стисканням кулака. Зробіть вісім підходів до відмови.
Корисна порада
Для збільшення сили рук рекомендується всі вправи виконувати в тканинних рукавичках бід шкіряній вставки на внутрішній стороні долоні.