Як перекинути дані.

Періодично, з метою наведення порядку, необхідно перекинути дані з одного локального диска на інший. Іноді потрібно зберегти інформацію з комп'ютера на знімний носій щоб перенести на інший комп'ютер. Обидві ці процедури виконуються однаково, за наступним алгоритмом.
Інструкція
1
Відкрийте папку, в якій зберігаються потрібні дані.
2
У новому вікні відкрийте папку-приймач даних або вікно змінного носія, куди треба перекинути інформацію.
3
Лівою кнопкою миші виділіть потрібні дані і перетягніть їх в папку-приймач. Якщо файлів багато, то ця операція може зайняти деякий час.
Зверніть увагу
При перекиданні, дані або переміщуються, тобто видаляється вихідний файл, або копіюються. Операційна система сама вибирає дію, залежно від розташування папки-приймача. Якщо при перекиданні натиснути і утримувати кнопку «Ctrl», то файл завжди буде копіюватися, якщо «Shift», то завжди переміщатися.
Корисна порада
Перевірте наявність вільного простору на диску, перед тим, як перекинути данние.Нажміте поєднання клавіш «Ctrl + A», для виділення всіх даних одразу.
Оператори мобільного зв'язку пропонують своїм абонентам безліч послуг, що значно полегшують спілкування їх між собою. Так користувачі багатьох операторів можуть поповнити рахунок друзів або знайомих на будь-яку суму безпосередньо зі свого мобільного телефону. Особливо такий сервіс необхідний батькам школярів, так як він дозволяє завжди бути на зв'язку з улюбленим чадом і контролювати витрати нащадка на мобільний зв'язок.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що при будь-якому вигляді стільникового зв'язку і тарифікації процедура передачі грошей зазвичай займає кілька хвилин.
2
Якщо ви абонент оператора МТС, скористайтеся послугою "Пряма передача". Щоб перерахувати кошти зі свого мобільного наберіть * 112 * десятизначний номер абонента МТС * переводимая сума # і натисніть кнопку виклику.
3
Врахуйте, що абоненти МТС серйозно обмежені географічно. Перевести гроші з номера на номер можуть тільки абоненти Москви і ряду областей: Московської, Володимирської, Іванівської, Калузької, Костромської, Рязанської. А також Смоленського, Тамбовського, Тверського, Тульського і Ярославського регіонів.
4
Сума, яку ви можете відправити за один переклад, лімітована і становить від одного до трьохсот рублів. Сам переклад коштуватиме вам сім рублів, які автоматично спишуться з вашого балансу.
5
Знайте, що дана послуга дозволяє здійснювати перекази друзям не тільки разово. Для регулярного поповнення чужого рахунку відправте команду * 111 * номер потрібного абонента в будь-якому форматі * періодичність перекладів, а саме: 1 - щоденний, 2 - щотижневий, 3 - щомісячний * рублі # і посил виклику. Але врахуйте, що для здійснення цієї команди після переказу грошей у вас повинен залишатися позитивний баланс.
6
В мережі «Мегафон» активуйте послугу "Мобільний переклад", відправивши повідомлення з текстом «1» на номер 3311. Отримайте SMS з унікальним кодом для підтвердження переказу. Далі дотримуйтеся продиктованої команді, надіславши запит, зазначений у повідомленні. Пам'ятайте, що разово ви не можете перевести від десяти до п'ятисот рублів. По завершенні процедури на вашому особовому рахунку повинен залишитися не менше п'ятдесяти рублів. Комісія за послугу - п'ять рублів.
7
Послуга "Мобільний переклад" є і в мережі "Білайн". Для відправлення заявки на клавіатурі свого мобільного телефону наберіть * 145 * номер телефону абонента-отримувача в десятизначним форматі * сума рублі # і натисніть клавішу виклику. Отримавши підтвердження про проведення операції, вам відправте команду виду * 145 * отриманий код # виклик. Кожне користування даною послугою буде коштувати вам також п'ять рублів.