Як приручити щурів. спілкування в щуром.

Декоративні пацюки є одними з найпопулярніших домашніх тварин у всьому світі. Ці розумні гризуни не тільки дізнаються свого господаря, але і легко навчаються різноманітним фокусів та трюкам.
Інструкція
1
Отже, у вашому будинку з'явилася пацюк. Для початку дайте їй звикнути до нової обстановки і запахів. У перший день не збудили її - адже при переїзді тварина зазнало серйозний стрес. Обов'язково простежте, щоб в клітці був корм, а в поїлки свіжа вода.
2
Коли пацюк трохи звикне, то можна спробувати дати їй ласощі. Спочатку це можна зробити через грати клітки, а потім пригостити вихованця, відкривши дверцята.
3
Щури - дуже допитливі створення. Як правило, вони адаптуються до нового місця проживання протягом декількох днів. Спілкування з людиною приносить їм задоволення, тому після того, як щур почала брати корм з ваших рук, можна спробувати обережно взяти її на руки.
4
Посадіть щура на коліна, дайте їй маленький шматочок ласощів. Почухайте вихованця за вушком - пацюки це дуже люблять і починають мружитися від задоволення.
5
Ці тварини дуже рухливі, тому дайте пацюку обстежити територію навколо. Якщо ви хочете навчити пацюка відгукуватися на своє ім'я - кличте її частіше і пропонуйте ласощі. Щур швидко зрозуміє що до чого і буде бігти до вас за першим покликом.
6
Чим більше ви спілкуєтеся зі своїм вихованцем, тим краще. Багато пацюки обожнюють бути поряд з господарем, спати у нього на плечі, перебирати волосся. Часто пацюки зручно влаштовуються в кишенях або вигинах шарфика. Деякі власники щурів із задоволенням беруть своїх вихованців на вулицю або в гості, недарма цих тварин порівнюють за рівнем інтелекту з собаками. До того ж пацюки практично ніколи не пускають в хід зуби, тому є ідеальними вихованцями для дітей.
7
Привчання пацюки - захоплююче справу. Люди, які хоч раз заводили цих тварин, роблять це знову і знову, тому що спілкування з щуром приносить величезне задоволення!