Як зробити кручені сходи.

Ви вирішили зробити в будинку драбину , але внутрішній простір приміщення обмежена? В цьому випадку ви цілком можете вибрати гвинтову драбину . Вона практична, зручна і займає відносно мало місця.
Інструкція
1
Конструкцію гвинтових сходів слід підібрати так, щоб вона була не занадто громіздкою і досить простий в експлуатації. Варіантів вибору багато, який з них віддасте перевагу ви, залежатиме від ваших можливостей і навичок в будівельній справі.
2
Сходи повинні бути, перш за все, функціональної, тобто виконувати своє призначення. А головна функція гвинтових сходів - забезпечувати зручний спуск і підйом на обмеженому просторі.
3
Стойка, щаблі й поруччя - це основні конструктивні елементи майбутніх сходів. У самому простому випадку їх слід виконати з деревини різних порід.
4
Сходинки для сходів ви можете, звичайно, замовити в спеціалізованій майстерні, але за наявності певних умінь і навичок роботи з деревиною їх можна виготовити і самостійно. Якщо дивитися на щаблі зверху, то вони будуть мати клиноподібну форму.
5
Кращий матеріал для виготовлення ступенів - дуб. Підійде і букова дошка. Небажано використовувати сосну. Деревину бажано вибирати так, щоб в ній не було сучків. Внутрішня частина щабля повинна бути за розміром приблизно 100 мм, середина - близько 200 мм. Довжина щаблі, в залежності від конкретних вимог, може становити до 800 мм.
6
Вузький край ступеня повинен передбачати отвір під стійку, діаметр якої повинен бути не менше 50 мм. Зовнішня частина щаблі передбачає місце для кріплення перил. Стійка являє собою металеву трубу, до якої приварюється фланець з чотирма отворами. Другий кінець припускає наявність нарізного сполучення.
7
Встановлювати гвинтову драбину слід в безпосередній близькості від кута двох стін під отвором. Відстань між ступенями розраховується таким чином, щоб остання щабель збігалася з рівнем підлоги верхнього поверху приміщення. Висота ступенів не повинна перевищувати 200-250 мм.
8
До східцях кріпляться стійки для перил. Широку сторону кожного ступеня гвинтових сходів прикріплюють декоративною деталлю, схожою на косинку, трикутник або навіть квадрат. Перила зручніше робити складовими. Стійки можуть бути прикріплені до поручнів перил і східцях спеціальним клейовим складом.
9
Гвинтові сходи, зроблена своїми руками, готова. Але, який би надійної вона не була, слід бути обережним при її використанні, особливо, якщо в будинку є маленькі діти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TJugp0XAkGE