Як накачатися за рік. Як люди накачалися за рік.

Для того, щоб домогтися відчутних результатів в роботі над своїм тілом, цілком достатньо одного року . Головне правило, якого необхідно дотримуватися - це системність і постійність тренувань. Ви повинні чітко позначити ту мету, якої ви хочете добитися за цей рік, і зовсім необов'язково спиратися на конкретні дані, досить чіткого розуміння того, що ви хочете отримати за цей рік.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
В першу чергу, визначитеся, що саме ви хочете. Збільшити робочі ваги в два рази? Набрати сорок кілограм м'язової маси? Схуднути до різьбленого преса? Необхідний індикатор, грунтуючись на якому, ви будете усвідомлювати, рухаєтеся ви вперед або ж стоїте на місці.
2
Розподіліть свої м'язи по великим та середнім групам м'язів. Визначте, які м'язи можна використовувати в зв'язці один з одним. Необхідно визначити, чи підходять вашому рівню витривалості ці зв'язки. Для цього пункту визначте перший місяць тренувань - в нього ви будете "приміряти" різні методики, поки не знайдете ту, яка вам підходить.
3
У перший місяць також вам необхідно виробити графік тренувань - як циклоїдний, так і в масштабах року , з індикаторами, які ви завжди зможете відстежити. Рекомендовано тренуватися день через день - так ви забезпечите собі необхідний час для відновлення і росту м'язів. В масштабах року універсальний графік наступний: перші пару місяців ви виробляєте оптимальні ваги, тижневий графік і зв'язки вправ, наступні дев'ять ви активно набираєте масу, і останній місяць ви присвячуєте тренувань, спрямованим на спалювання зайвого жиру.
Корисна порада
Для того, щоб тренування по набору маси перетворити на тренування по спалюванню жиру, достатньо в два рази зменшити робочий вагу і відповідно в два рази збільшити кількість повторів, додавши бігову доріжку як щоденне завершальне вправу.
  •  Найбільш простий спосіб накачати м'язи за короткий час - на цей час стати бодибилдером, "будівельником тіла". Дотримуючись ряд простих правил і принципів ви дуже швидко зможете добитися відмінних результатів. Найголовніше - м'язи, створені швидко, залишаться з вами надовго! Запам'ятайте - створення здорового тіла досягається тільки комплексним подходом.Вам знадобиться: Абонемент в тренажерний зал, вітаміни, білкова їжа
  •  Для того, щоб накачати м'язи в короткі терміни, потрібно правильно розуміти процес утворення м'язової маси. М'яз, розтягнута на тренуванні, деякий час знаходиться в "збудженому" стані. Якщо "нагодувати" її білком і дати організму відпочити, вона почне рости. Таким чином, формула успіху: тренування, правильне харчування і відпочинок. Пройдемося по всіх пунктах.
  •  При тренуваннях потрібно враховувати той факт, що м'язи треба тренувати по черзі, приділяючи головну увагу основним їх групам. По черзі робимо вправи на наступні групи м'язів: грудні, дельти, квадріцепси, біцепси і трицепси. Базові вправи: жим лежачи, станова тяга і присед зі штангою. Краще всього використовувати три тренування на тиждень.
  •  Харчування - запорука успіху. Без нього м'язи просто не будуть рости. Правильне харчування - це прийом їжі невеликими порціями 5-6 разів на день. В першу половину дня потрібно робити упор на вуглеводну їжу - хліб, каші, фрукти. У другу - на білок: молочні продукти, яловичина, яйце. Кількість білка за день має становити 2-3 грами на один кілограм ваги.
  •  Відновлення - така ж обов'язкова складова, як і тренування вкупі зі спортивної дієтою. Запорука успішного відпочинку - 9 годин сну на добу. Важливо, щоб під час сну вас не відволікала музика і сторонні зовнішні чинники.
  •  Вживання амінокислот сприяє значному прискоренню процесу засвоєння білка. Відомо, чим більше білка засвоює організм, тим швидше йде процес утворення м'язової тканини. Купити потрібні амінокислоти ви можете в спеціалізованих аптеках. Обов'язково проконсультуйтеся про їх купівлю та вживанні з тренером в залі і лікарем.
  •  Зверніть увагу: Організм під час тренувань втрачає дуже багато води. Намагайтеся випивати не менше 2.5 літрів рідини в день.Полезние поради: Вітаміни значно прискорять процес відновлення, під час якого ростуть м'язи.