Як привчити йорка до пелюшці. йоркширський тер'єр приручений до пелюшки, Як це.

Багато господарів йоркширських тер'єрів привчають своїх вихованців ходити в туалет на пелюшку - це робить догляд за собакою набагато простіше. До того ж такий туалет дозволяє позбавитися від щоденних руїнних прогулянок по необхідності, в наслідок чого гуляння з вихованців у вільний час починає приносити справжнє задоволення!
Інструкція
1
Чим раніше ви почнете привчати свого вихованця до туалету, тим простіше вам буде добитися результату.
2
Перший час вам доведеться уважно спостерігати за малюком. Як правило, цуценята ходять в туалет відразу ж після сну, годування або тривалої гри. Якщо ви побачили, що собака почала неспокійно принюхуватися до підлоги і крутитися, акуратно візьміть малюка і віднесіть на заздалегідь приготовлену пелюшку.
3
Після того, як ваш йорк зробив свої справи на пелюшку, бурхливо похваліть вихованця, дайте йому ласощі.
4
Якщо собака зробила калюжку або купку на підлозі, строго її окрікніте. Не слід її бити чи тикати в екскременти носом - ви тільки налякаєте собаку, до того ж йорк - не кішка, він не зможе сам вмитися, тому вам ще й доведеться відмивати собаку самостійно.
5
Можна також взяти шматочок пелюшки, намочити її в лужице і покласти на відведене місце. Собаки дуже добре орієнтуються по запаху, можливо, так ваш вихованець швидше зрозуміє, що від нього хочуть.
6
Регулярно міняйте пелюшки. Собаки досить охайні тварини, якщо туалет буде брудним, то пес відправитися шукати більш чисте місце.
7
Якщо собака потрапила до вас вже дорослою, то її можна привчити до туалету точно таким же способом як цуценя. Можливо вам просто знадобитися трохи більше терпіння і старанності, адже у дорослого пса характер і звички вже сформована, їх складно змінити за один день.
8
Навіть якщо ваш йоркширський тер'єр навчився ходити в туалет тільки на пеленочку, то не варто забувати про регулярні прогулянках. Рух життєво важливо за будь собаці, а спілкування із собі подібними плідно впливає на психіку тварини. До того ж, вітамін D, так необхідний організму, виробляється тільки під впливом сонячних променів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=78n2YwwjTu4
Велика собака не обійдеться без щоденних прогулянок на вулиці, проте багато господарів маленьких собачок привчають своїх вихованців ходити вдома в лоток. Якщо ви ще в дитинстві зумієте привчити до цього вашого йоркширського тер'єра, ви значно спростити життя собі і псові.
Вам знадобиться
  • - лоток;
  • - пелюшки або газети.
Інструкція
1
Щойно тварина з'явилася у вас в будинку, для нього вже повинен бути обладнаний туалет. Якщо щеня зовсім маленький, спочатку його можна привчити ходити на пелюшку або газетку, так як в лоток йому буде попросту важко забиратися. Обмежте простір, в якому буде знаходитися собака, однією кімнатою і застеліть значну частину підлоги пелюшками. Килим на цей час краще прибрати. Як тільки ви помітили, що малюк почав неспокійно себе вести - скиглити, крутитися і шукати місце, де можна справити свої справи, хапайте його і несіть на пелюшку. Після того, як йорк сходить в туалет, обов'язково похваліть його. Якщо собака все ж зробила свої справи в недозволеному місці, змочіть шматок пелюшки в калюжі, щоб наступного разу собаці було простіше орієнтуватися по запаху. У перші тижні бажано, щоб ви якомога більше часу проводили з цуценям і мали можливість в будь-який момент виправити його невірне поведінку і заохотити правильний вибір місця для туалету.
2
Поступово зменшуйте площа, зайняту пелюшками. Якщо ви бачите, що цуценя вже може потерпіти і добігти з іншої кімнати, де він грав, до туалету, пелюшку можна перекласти в те місце, куди ви надалі плануєте поставити лоток. Якщо у вас йоркширський тер'єр-дівчинка, ви можете облаштувати їй туалет в будь-якому куточку, якщо ж хлопчик, то при виборі місця слід враховувати, що він буде задирати лапу і може потрапити на меблі або шпалери.
3
Виберіть для цуценяти зручний лоток з бортиками, які не будуть йому заважати забиратися всередину. Для хлопчика можна придбати спеціальний лоток із стовпчиком посередині. Покладіть в нього пелюшку або газету, на яку йорк вже звик ходити. Якщо цуценя збентежить незнайома конструкція, можливо, перший час вам доведеться, як і раніше, садити цуценя в туалет при перших ознаках занепокоєння. Коли ж ваш йоркширський тер'єр звикне до лотка, пелюшку можна буде прибрати або замінити її на наповнювач.
Зверніть увагу
Ваш щеня йорка звик ходити вдома в лоток, однак це не означає, що його можна не виводити на вулицю. Намагайтеся вигулювати вихованця хоча б раз в день.