Як підбирати одяг за кольором.

Якщо ви хочете виглядати якнайкраще, важливо не тільки правильно підібрати одяг по фігурі, але і визначити ті кольори, які підходять саме вам. Не ваш колір може зістарити вас, змусити виглядати втомленим і пом'ятим. Ваші кольору допомагають виглядати енергійніше, молодше, привабливіше.
Вам знадобиться
  • Тканини різних кольорів
  • Природне освітлення
  • Велике дзеркало
  • Колірна палітра
Інструкція
1
Почніть з відкладання звичних для вас квітів в сторону. Приготуйтеся до того, що вони можуть вам не підійти. Також налаштуйте себе на те, що і улюблені кольори не обов'язково «ваші». Вибирайте з «чистого аркуша», без пристрастей і упереджень.
2
Існує теорія, яка говорить, що всі люди по типу зовнішності відносяться до якого-небудь сезону. Цветотип визначається по тону шкіри, кольором очей, відтінку волосся. «Тепла» гамма відносить вас до «весні» або «осені». «Холодна» - до «зими» чи до «лету». Яскрава зовнішність характерна для людей цветотипа «весна» і «зима». «Приглушена», ніжна - для «літа» і «осені». Ця теорія користується великою популярністю, але правда в тому, що люди рідко відносяться до якогось одного, «чистому» цветотипу, і правильно визначити «ведучий» під силу тільки фахівцям.
3
Набагато легше підібрати основний колір, що підходить до тону вашої шкіри. Він підійде для великих речей у вашому гардеробі - пальто, суконь, блузок, костюмов.Пріготовьте тканину різної фактури і відтінків, велике дзеркало і природне освітлення. Змийте макіяж, щоб бачити ваш природний тон шкіри. Підносите тканини до обличчя і дивіться на те, як їх колір змінює його. Невтішні для вас відтінки змусять вашу шкіру виглядати нерівною, блідою, млявою, проявлять кола під очима. Очі стануть тьмяними, їх природний колір «загубиться». Запишіть ті кольори, які вирівняють тон вашої шкіри, змусять очі світитися яскравіше, проявлять їх глибину, приберуть круги.
4
Але навіть самий «вигідний» колір, якщо ви одягалися в нього з голови до п'ят, не допоможе вам виглядати привабливо. Чорний, без єдиного сплеску червоного, білого або синього - це нудно і похмуро. Багато рожевого підходить тільки зовсім маленьким дівчаткам. Білосніжні одягу без натяку на найменший колірної акцент не йдуть навіть найпрекраснішим з наречених. Вибравши основний колір, шукайте додаткові.
5
Чорний колір - безумовно, універсальний, до нього підходять практично всі відтінки, крім пастельних. Самі класичні комбінації - це чорний і червоний, чорний і білий, чорний і фіолетовий, чорний і яскраво-жовтий і чорний і перлинно-серий.К пастельним квітам підходять нейтральні відтінки. Бежевий поєднується з ніжно рожевим, до блідо жовтому підходить хакі, до блакитного йде попелясто-серий.Корічневий - не менше універсальний колір, ніж чорний. Просто його перевага в тому, що всі його відтінки ідеально підходять один до одного. Кавовий, шоколадний, бежевий, золотисто-коричневий і червонувато-коричневий, кольору верблюжої вовни і темно рудий - ці та інші тони дуже добре поєднуються між собой.А ось ці комбінації не підійдуть ніколи і нікому - пожежний червоний і бежевий, неоново рожевий і гірчичний , флуоресцентно жовтий і кольору засмаги. Іншими словами офісні відтінки не виносять клубних і пляжних, що дуже символічно, чи не так?
6
Оновлення ваші знання з теорії кольору. Згадайте про те, що існують аналогічні кольору, нейтральні та додаткові. Додаткові кольори знаходяться навпроти один одного на колірному колі, і їх поєднання може погубити ваш гардероб, якщо вони будуть змагатися один з одним. Наприклад, червона спідниця і зелена блузка. Але якщо ви будете використовувати додатковий колір для акценту, то це допоможе зробити ваш костюм сміливим і цікавим, а також підкреслить ті частини тіла, на які ви хочете звернути увагу оточуючих. Класичний приклад - фіолетову сукню з жовтим поясом під грудью.Аналогічние кольору знаходяться поруч один з одним на колірному колі. Вони добре гармонують один з одним, але якщо ви використовуєте тільки їх, наявність у вас смаку викликатиме сумнів у окружающіх.К нейтральним кольорам відносяться білий, чорний, сірий, коричневий і хакі.