Як зробити іграшку для кішки своїми руками. Як навчити кота говорити.

Кішки - дуже рухливі тварини, які обожнюють грати. Звичайно, для цих цілей можна придбати готові іграшки в зоомагазині, але набагато цікавіше зробити їх своїми руками.
Інструкція
1
Найпростішим варіантом іграшки може стати тряпічний кульку, прикріплені за ниточку до стільця. На нього можна нашити різноманітні ганчірочки з бавовни - тоді вашій кішці буде ще цікавіше.
2
Замість кульки з тканини можна спорудити іграшку з обгорток цукерок - кішки дуже люблять шурхіт, тому така іграшка обов'язково надовго приверне її увагу.
3
З шматка старого паласу і досточки можна зробити когтоточку, яку можна прикріпити до стіни. Якщо кішка не виявляє до неї інтерес, то можна купити в зоомагазині краплі котячої м'яти і скропити ними когтеточку - тоді кішка обов'язково зацікавиться новим предметом.
4
Також самостійно можна зробити гімнастичну конструкцію. Візьміть дві квадратні досточки, за допомогою саморізів закріпіть між ними товсту палицю. Обтягніть дошки м'яким матеріалом, а палицю щільно обмотайте старої мотузкою або шнуром. Прикріпіть до верхньої дошці ганчіркову іграшку на нитці. Простежте, щоб конструкція стояла стійко, так як кішка буде активно по ній лазити. Якщо є бажання і матеріали, то за образом цього гімнастичного тренажера можна зробити цілий багатоповерховий ансамбль з іграшками та будиночком, в якому кішка буде з задоволенням спати.
5
В сантехническом магазині можна придбати гнучкі пластикові труби (бажано прозорі). Скріпіть таку трубу в кільце і виконайте в верхній частині конструкції декілька широких отворів (щоб туди вільно проникала котяча лапа). Краї отворів обробіть, інакше кішка може поранитися. Покладіть всередину труби дзвінкий кульки або ганчіркові іграшки. З такою конструкцією кішки можуть возитися годинами, ганяючи всередині труби кульки і намагаючись всіляко витягти їх назовні.
6
Таким чином, іграшку для улюбленого вихованця можна зробити з будь-яких підручних матеріалів. Фантазуйте, пробуйте щось нове - ваша кішка буде вам вдячна!
Зверніть увагу
Іграшки для кішок своїми руками. Гра - це найважливіший елемент повноцінного життя не тільки кошеня, а й дорослої кішки. Господарі домашніх вихованців повинні приділяти увагу своїм тваринам, не рідше ніж раз на день. Нудно чи вашій кішці? Якщо кошеня, або дорослий кіт намагається звернути на себе увагу, за умови, що він здоровий, ситий і почувається прекрасно, значить - йому стало нудно.
Корисна порада
Котячі ігри виникли задовго до того часу як в зоомагазинах з'явилися іграшки для кішок в красивих упаковках. Маленькі британські кошенята, як і британські кішки, сприймають іграшки для кішок лише коли вони нові. Пару днів по тому, якими хорошими і дорогими не були б іграшки для кошенят, тварини втрачають до них інтерес, тому немає сенсу купувати дорогі іграшки для кішок краще віддати перевагу недорогим, або зробити іграшки для кішок своїми руками.