Як зробити рекламну листівку.

Рекламні листівки - це один з найдешевших і поширених способів залучення цільової аудиторії, розрахований на широку публіку. Однак будь-які листівки, як і всяка реклама, працюють по-різному. Віддача однієї рекламної кампанії може бути високою, а другий, повністю скопійованої з першою, неприйнятно низькою. Все залежить від того, як зробити рекламну листівку .
Інструкція
1
Насамперед визначтеся з форматом аркуша, на якому буде підноситися рекламне повідомлення. Для різних цільових груп і місць роздачі прийнятні різні формати. Так, формат стандартних аркушів А4 або А5 зручний у випадку, якщо рознесення здійснюватиметься, наприклад, кур'єром по офісах. Якщо ж рекламну листівку передбачається поширювати на вулиці перехожим, краще зупинитися на маленькому форматі А6.
2
Щоб зробити рекламну листівку працюючої, виберіть правильний текст рекламного повідомлення. Часто листівки грішать банальностями і обридлими стереотипами, які не повідомляють про рекламодавця нічого нового і цікавого. Щоб грамотно скласти такий текст, в ідеалі потрібно мати уявлення про ази рекламної справи, копірайтингу в класичному сенсі. У узагальненому вигляді текст рекламної листівки повинен мати свою структуру, що чіпляє заголовок, переконливі переваги і підштовхувати читача до потрібного дії. Однак остаточний варіант тексту рекламної листівки краще затвердити після кроку №3.
3
Дизайн і кольоровість - це фінальна обробка рекламної листівки. Дизайном можна посилити візуальне враження і додатково привернути увагу нестандартними ходами. Кольоровість же листівки зазвичай залежить від виділеного бюджету і, знову ж, від цільової групи і місць розповсюдження.
4
Нарешті, щоб зробити рекламну листівку , слід ретельно вибрати фірму, якій можна довірити її друк. Собівартість друкарських послуг невелика, в той час, як рентабельність досить висока. Тому має сенс пошукати невеликі фірми, які напрацьовують клієнтську базу і зможуть запропонувати більш вигідні ціни.
Від якості оформлення рекламної листівки залежить ефективність просування послуг або товарів. Якщо ви вирішите провести рекламну компанію за допомогою таких листівок, до їх наповненню доведеться підійти дуже уважно. Потенційні клієнти повинні не тільки помітити вашу рекламу, а й захотіти отримати те, що ви пропонуєте.
Інструкція
1
Озаглавьте вашу листівку. Заголовок оголошення повинен розташовуватися по центру аркуша. Він має бути написаний великим шрифтом без зарубок і складатися не більше ніж з п'яти слів. Заголовок оголошення - це один з головних її елементів, тому виділіть її всіма можливими способами. Крім того, щоб зробити його великим, можна використовувати відмінний від основного тексту колір. Простежте за тим, щоб заголовок можна було легко прочитати з досить великої відстані (3-4 метри).
2
Тема служить якорем, який призначений для того, щоб зачепити увагу клієнтів. Тепер дайте їм поглянути на те, що ви пропонуєте. Помістіть на рекламну листівку фотографію або картинку. Розташуйте картинку по центру аркуша відразу під текстом заголовка. Для того щоб зробити картинку добре видимої здалеку, зробіть її максимально контрастною, використовуючи графічний редактор. Картинка повинна бути якомога більшою, але не займати весь простір листа.
3
Під зображенням розташуйте текст самого оголошення. Цей текст повинен нести максимум інформації. У той же час він повинен бути максимально коротким і складатися не більше ніж з трьох рядків. Виділіть найбільш значущі слова тексту іншим кольором або жирним шрифтом, проте не переборщіть з такими виділеннями, інакше оголошення буде виглядати непривабливо. Частіше використовуйте слова, які можуть привернути увагу клієнта, наприклад, «надійно», «гарантія», «безкоштовно» і т.д.
4
Додайте контактну інформацію, обов'язково вкажіть ім'я людини, з якою може зв'язуватися клієнт. Для зручності клієнтів інформацію про контакти можна розмножити. Зробіть надрізи по нижньому краю листа, поділивши його на кілька рівних частин, і нанесіть контактну інформацію на кожну з них.
5
Перевірте виготовлену рекламну листівку на читабельність і привабливість. Повісьте її на двері або на стіну і відійдіть на 3-4 метра. Перевірте, чи добре видно текст оголошення і фотографія. Підійшовши ближче, ще раз прочитайте текст оголошення і простежте, щоб в ньому не було помилок.