Як зробити вклад.

За допомогою банківського вкладу гроші від інфляції не врятувати. Однак хоча б зробити їх знецінення не настільки помітним цілком можливо. Для цього потрібно грамотно вибрати дві речі: банк і конкретне продуктову пропозицію по вкладу м.
Інструкція
1
Щоб зробити вклад, віддавши власні гроші банку на тимчасове зберігання, насамперед, вивчіть пропозиції декількох установ. Вибираючи банк, дізнайтеся, чи входить він в систему страхування внесків, як давно він має право на залучення вкладів від фізичних осіб, і чи давно працює в вашому місті. Непогано також почитати аналітику, якщо є така можливість. Познайомитися з нею слід хоча б побіжно, щоб частково розуміти зразкові перспективи банку на термін вкладу .
2
З усього розмаїття представлених пропозицій виберіть ті, які влаштовують вас по терміну вкладу і способу нарахування відсотків. Тут можливі дві ситуації: 1. Відсотки виплачуються на окремий рахунок (ощадкнижка або пластикова картка) .2. Капіталізація (додаток відсотків до первісної суми вкладу ). Щоб зробити вклад, виберіть також його термін. Крім терміну самого вкладу іноді є можливість вибрати терміни виплати відсотків, які зазвичай кратні 3 місяцям.
3
Додатково зверніть увагу на інші деталі вкладу : • Можливість поповнення основної суми; • Можливість дострокового зняття грошей з втратою або без втрати нарахованих відсотків.
4
Останній крок, який залишилося зробити, щоб зробити внесок - укласти договір з банком. Не забудьте взяти з собою паспорт при відвідуванні банку, а також пенсійне посвідчення, якщо оформляєте відповідний внесок. Консультант або менеджер занесе ваші дані в комп'ютер і роздрукує два примірники договору. Після підписання ви внесете гроші в касу. З наступного дня на них почнуть нараховуватися відсотки.