Як качати біцепси без гантель. Як правильно качати біцепс.

Біцепси - одна з перших речей, на які звертають увагу при своїх тренуваннях початківці атлети. Великі, потужні біцепси - мрія будь-якого чоловіка. Для того, щоб їх накачати, у перевазі своєму рекомендуються гантелі. Але якщо можливості використовувати їх немає, цілком можливо качати біцепси без гантель.
Вам знадобиться
  • - штанга
  • - турнік
  • - EZ штанга
Інструкція
1
Використовуйте EZ штангу. В силу особливостей вигнутого грифа, вона забезпечує більш зручне положення кисті ніж пряма штанга. Візьміть її прямим хватом. Встаньте прямо, плечі відведіть назад. Піднімайте штангу до торкання кулаками ключиці. Повільно опустіть її. Повторіть цю вправу в шести підходах по сім-вісім повторів.
2
Одним з можливих способів накачування біцепса так же служить турнік. При високій кількості повторів і підходів, а також при підвішуванні ваги до поясу ви можете збільшити біцепс, використовуючи або прямій, або зворотний хват. Вхопитеся за турнік вузьким хватом і повільно підтягніться, контролюючи рух по всій амплітуді. Ключове значення в цій вправі має концентрація на виконанні його саме м'язами біцепса. Зробіть сім-вісім підходів по десять-дванадцять повторів в кожному.
3
У випадку, якщо обидва описаних вище способу не представляються можливими, використовуйте пряму штангу. Візьміть її в руки простим хватом і підійміть, використовуючи ту ж техніку, що і при роботі з EZ штангою. З зусиллям напружуйте біцепс. Зробіть п'ять-шість підходів, в кожному по вісім повторів.
Корисна порада
Одним із секретів, що дозволяють біцепсу виглядати більш ефектно, є вузька талія.
Візитна картка будь-якого атлета - біцепс . При згинанні руки він наливається тугим «кулькою» і говорить про силу чоловіка. Якщо ви в справі накачування мускулатури новачок, а красивий і сильний біцепс мати хочеться, то ось вам пара простих порад і кілька нехитрих вправ, які можна виконати вдома.
Вам знадобиться
  • Штанга, гантелі
Інструкція
1
Незважаючи на очевидні зручності домашніх тренувань, проводити їх краще в спортзалі, т.к. там є все необхідне обладнання, і ви в будь-яку хвилину можете вдатися до грамотної допомоги тренера.
2
Не навантажуйте біцепс великим обсягом навантажень, тут важлива ідеальна техніка виконання вправи. Біцепс - маленька м'яз, що вимагає акуратного тренінгу.
3
Підберіть вага обтяження таким чином, щоб ви могли виконати задану кількість повторень гранично технічно.
4
Виберіть два будь вправи з нижче запропонованих і робіть два підходи по 8-12 повторень в кожній вправі. Тренуйте біцепс один раз на тиждень у будь підходяще для вас час.
5
Згинання рук зі штангою стоячи. Візьміться за штангу середнім хватом і повільно і підконтрольне підійміть її до рівня грудей. Кисті рук розгорніть в протилежну від себе сторону, це допоможе максимально розтягнути біцепс і прискорить його зростання. Повільно поверніть штангу в стартове положення. Уникайте ривка корпусом, тримайте спину прямо.
6
Почергові згинання рук з гантелями стоячи. Візьміть дві однакові за вагою гантелі і встаньте прямо. Це вихідне положення. Повільно зігніть одну руку. Гантель потрібно піднімати зусиллям біцепс а - качайте корпус, так ви знімаєте навантаження з м'яза. Зробивши виразну паузу, поверніть гантель у вихідне положення. Зробіть такий же рух другою рукою. Це буде один повтор.
7
Концентровані підйоми на біцепс . Сядьте на край лави і широко розставте ноги. Упритесь рукою на внутрішню поверхню стегна, опустіть руку так, щоб лікоть був нижче коліна. Ізольованим зусиллям біцепс а підійміть гантель вгору, напружте біцепс , потім розігніть руку. Ізольоване зусилля означає, що ви повинні робити вправу, використовуючи тільки силу біцепс а, чи не перелагая частину навантаження на інші м'язи тіла.
8
Дотримуйтесь цих порад і дуже скоро ви станете володарем красивого і потужного біцепс а.