Як відрегулювати зазор. Як регулювати підшипники маточини.

Для точного визначення встановленого зазору на підшипниках в передній маточині колеса автомобілів класичної лінійки ВАЗ, потрібно дороге обладнання, набувати яке для рядового автолюбителя не має сенсу.
Вам знадобиться
  • - маточинний ключ,
  • - домкрат.
Інструкція
1
Але час від часу автовласнику іноді все ж доводиться самостійно міняти зношені підшипники передньої маточини. А без правильно виставленого зазору між роликами і внутрішньою поверхнею обойми підшипника - експлуатація автомобіля неможлива. В іншому випадку підшипник зруйнується за вельми короткий проміжок часу, не пробігши і пари сотень кілометрів.
2
Після заміни зазначених підшипників, в момент затягування гайки кріплення маточини колеса необхідно врахувати, що загортати її до упору ні в якому разі не рекомендується.
3
Закручуючи однією рукою гайку Ступичний ключем, інший - постійно прокручується колесо, і в момент збільшення прикладеного зусилля - навертання гайки на цапфу припиняється. На даному етапі, долонями рук, необхідно нанести два удари по бічній поверхні колеса, у верхній і нижній його частині, наступні по черзі з коротким проміжком часу.
4
При цьому повинен почутись незначний стук підшипника маточини колеса, приймаючи до уваги, що зазор між роликами і обоймою, дорівнює 0,2 мм. Якщо стук присутній, то бортик гайки загинається в паз цапфи.
5
Повна відсутність люфту, свідчить про те, що гайку потрібно небагато відпустити, приблизно на 1/6 її повного обороту.
6
Надмірний люфт підшипника вимагає протилежних дій - гайка трохи підтягується. Таким чином, шляхом затягування і відкручування гайки, необхідно домогтися незначного, ледь відчутного, стукоту підшипника в маточині колеса.
Корисна порада
Після самостійної заміни підшипників в ступиці переднього колеса, під час руху потрібне проведення контрольних перевірок виставлених зазорів. Підшипники перевіряються візуально: на предмет підтікання мастила з-під ковпачка на ступиці. А також на ступінь нагріву маточини, доторкнувшись до неї рукою. Нормальним вважається та ступінь нагріву, коли руку вдається без праці утримувати на ступиці. В іншому випадку регулювання зазору підшипника повторюється знову.