Як зробити божу корівку. Як зв'язати игольниц Кактус.

Спробуйте милих і сонечок в подарунок друзям і знайомим. Для початку зробимо божу корівку - магніт на холодильник.
Вам знадобиться
  • Газети, вода, клей ПВА, фарби, лак, дріт, невеликий магніт.
Інструкція
1
Наше комаха буде зроблено з пап'є-маше. Рвемо газету на дрібні частини, замочуємо її в чашці з водою.
2
Готуємо форму для тулуба. Це може бути звичайна чайна або кавова чашка округлої форми.
3
Тепер починаємо формувати тіло. Накладаємо шматочки газети товстим шаром. Формуємо головку. Заздалегідь між шарами паперу вставляємо дротяні ніжки і вусики.
4
Даємо папері просохнути. Тепер знімаємо основу, акуратно канцелярським ножем обрізаємо папір по краю, приклеюємо до тулуба «денце» з магнітиком.
5
Беремо фарби і розмальовуємо наше комаха. Після того як фарба висохне, покриваємо декількома шарами лаку. Просушуємо. Магніт готовий!
6
Для рукодільниці можна зробити ігольніцу.Тут матеріали наступні: тканина червоного і чорного кольорів, наповнювач, нитки, голки для шиття та вишивання, ножиці.
7
Викроює з червоної тканини спинку божої корівки, з чорної - заготовки для зворотного боку тулуба, головку і ніжки.
8
На спинці вишиваємо крильця, на голові - вічка. Зшиваємо деталі, набиваємо игольниц м'яким наповнювачем, зашиваємо отвір.
9
Для зручності використання можна пришити до неї м'яку гумку для волосся. Тоді сонечко може зручно розташуватися на руці майстрині.
10
В общем-то, зробити божу корівку можна з будь-якого підручного матеріалу: бісеру, старого гумового м'ячика, зв'язати спицями та гачком, використовувати природні матеріали (половинки волоських горіхів, черепашки, камінчики). Все залежить тільки від вашого бажання і фантазії.