Як зробити себе впевненіше в собі.

Невпевнена людина упускає в житті багато можливостей. І протягом багатьох років шкодує про проявленої одного разу несміливості. Шкода людину, яка знаходиться не на своєму місці і займається не своєю справою - лише тому, що не подолав бар'єр невпевненості. Почавши працювати над собою, через рік-два можна абсолютно не впізнати себе. І життя зміниться повністю.
Інструкція
1
Читайте книги про героїв. Нехай це будуть герої іншого часу, які прагнули працювати на шахтах, піднімати піонерську організацію. Для вас не суттєво, чи актуальні зараз їх ідеї. Читайте, щоб вбирати дух геройства, щоб мислити інакше. А застосувати їх образ думок можна до сучасних справах.
2
Працюйте з минулим. Складіть список всього, що добре вдавалося. Ваш список повинен включати не менше 100 пунктів. Пригадайте, які предмети добре давалися в школі. У якому гуртку вас хвалили. В якому класі ви далі всіх кинули штучну гранату на фізкультурі. Коли допомогли бабусі перейти вулицю. Згадуйте різні дрібниці. Вам дуже багато добре вдавалося. Просто в подальшому житті хтось вселив, що ви не дуже добре з чимось справляєтеся. А ви в це повірили. Список допоможе згадати, який ви насправді.
3
Працюйте з сьогоденням. Щодня записуйте перемоги. Ведіть хроніку всіх дрібниць, які вам вдаються. Вийшла вранці смачна яєчня - вкажіть це. Поступово ви навчитеся не лаяти себе, а хвалити. Бачити не тільки слабкі, але й сильні сторони. І ваші перемоги стануть масштабнішими.
4
Працюйте з майбутнім. Ставте амбітні цілі. Прагніть до великої, ніж зможете по-хорошому пишатися. Записуйте, записуйте і записуйте. Робіть це з року в рік, щоб бачити прогрес.
5
Знайдіть коло спілкування переможців. Тягніться до собі подібним, які бажають перемагати.
6
Вбирайте переможні звички. Дізнайтеся, як успішні люди проводять ранок. Що вони роблять щовечора. Як планують час, що їдять, навіщо читають багато книг. Складіть список нових звичок і тренуйтеся, поки не опануєте ними.
Зверніть увагу
Перша ознака невпевненого людини - погана постава. Не випадково королі, воїни, оратори зображуються на картинах з гідною поставою. Наведіть цей момент в порядок.
Корисна порада
Посміхайтеся кожен день. Влаштуйте будинку сеанси сміхотерапії. Це розкріпачує і вчить ставитися до невдач з гумором.
Більшість чоловіків, коли їх запитують, на що, насамперед, в жінці вони звертають увагу, відповідає - очі. Очі - це, свого роду, зброя жінки, адже недарма в ходу фразеологізм «стріляти очима». Гарні оченята, часом, затьмарюють собою всі інші недоліки зовнішності, саме тому так важливо зберегти до самої старості красивий, променистий, здоровий і привабливий погляд.
Інструкція
1
Правильно очищайте шкіру навколо очей. Пам'ятайте, що шкіра навколо очей дуже тонка і ніжна, і її дуже легко травмувати і зіпсувати. Використовуйте для очищення тільки спеціалізовані засоби, найкраще - молочко, що містить екстракти корисних рослин.
2
І ні в якому разі не лягайте спати, не знявши макіяжу! Ваша шкіра вам цього не пробачить.
3
Робіть компреси для очей. Видів компресів існує безліч, ось деякі з них.- Якщо ви зіткнулися з проблемою набряків або мішків під очима, робіть компреси із зелені петрушки. Дрібно наріжте листя, прикладіть до століть, зверху злегка притисніть ватним тампоном. Через п'ятнадцять хвилин зніміть компресс.- Відваріть в мундирі картоплину. Дочекайтеся, поки вона охолоне і стане теплою, розріжте навпіл і прикладіть до століть приблизно на полчаса.- Чайні пакетики обдайте окропом, приберіть в морозильну камеру на деякий час, а потім прикладіть до очей хвилин на десять.
4
зволожують і живлять шкіру навколо очей. Щоб уникнути появи передчасних зморшок, використовуйте зволожуючі і живильні креми для шкіри навколо очей, що містять вітаміни і рослинні екстракти. Наносите крему тільки на чисту шкіру в невеликих кількостях. Чи не розмазуйте їх і не розтирайте.
5
Доглядайте за віями. Велика кількість косметики, засоби для зняття макіяжу можуть пошкодити вії, зробити їх ламкими, спровокувати їх випадання. Щоб забезпечити ресничкам належний догляд, щодня перед сном наносите на вії рицинова олія, реп'яхову олію або вітамін А. Через пару тижнів ваші вії стануть набагато міцніше, довше і красивіше.