Як почистити тефлоновий праска. Чим почистити праска з тефлоновим покриттям.

Навіть самим акуратним домогосподаркам трапляється забруднити підошву праски , та й з часом праска може сам поступово забруднитися відкладеннями солей. І якщо почистити звичайний праска не представляє ніяких складнощів, то сучасні праски зі спеціальним тефлоновим покриттям підошви вимагають особливого, дбайливого ставлення.
Вам знадобиться
  • - оцет
  • - нашатирний спирт
  • - дрібна кухонна сіль
  • - парафін
Інструкція
1
Якщо праска забруднений тільки злегка, або ж просто в його соплах для пара з'явилися невеликі забруднення, то візьміть невеликий відрізок тканини, сильно намочіть його і пропрасуйте його при середньому нагріві. Будьте обережні, при цьому виділяється дуже багато гарячого пара.
2
Якщо це не допомогло, то спробуйте протерти забруднені місця підошви ватним диском, змоченим в оцті. Для підвищення ефективності обробки можна додати трохи нашатирного спирту. Праска при цьому повинен бути злегка теплим.
3
Почистити тефлоновий праска від накипу можна за допомогою дрібної кухонної солі. Насипте на тканину тонкий шар солі і намочіть її. Після цього пройдіться по шару злегка розігрітим праскою.
4
Для очищення забитих отворів для пара застосовується той же самий оцет. Залийте 4% розчин оцту в ємність для води в прасці, розігрійте праска і включіть подачу пари на повну потужність, поки не скінчиться рідина. Після цього прополощіть чистою водою ємність праски .
5
Якщо на поверхні праски пригоріла штучна тканина або інший полімерний матеріал (поліетилен, пластик) - ні в якому разі не віддирати його силою або за допомогою гострих предметів! Дайте прасці охолонути і протріть забруднені місця шматочком тканини або ватним диском, змоченим в рідині для зняття лаку.
6
Якщо до кінця видалити забруднення не вдається, а поверхня праски залишилася шорсткою, то можна почистити тефлоновий праска парафіном. Подрібніть невеликий шматочок звичайного парафіну від господарської свічки, перемішайте його з дрібної кухонною сіллю, розкладіть тонким шаром на шматку чистої тканини. Покладіть зверху шар туалетного паперу або тонкої тканини. Після цього пропрасуйте вийшла конструкцію кілька разів при середній температурі (100-120 градусів). Після закінчення очистіть підошву шматочком чистої тканини.