Як зрозуміти рідних і бути понятими ними.

Які б відносини не склалися в родині, прекрасно саме прагнення до взаєморозуміння. На жаль, люди ростуть і усвідомлюють свої цінності не одночасно. Тому хтось повинен стати "жертвою", першим піти назустріч іншому і потерпіти, поки той доросте душею до рівня взаємної любові. Така жертовна, безумовна любов приносить плоди, але поступати треба мудро, щоб не впасти під непосильною ношею.
Інструкція
1
Налаштуйтеся на перемогу. Ви повинні знати, навіщо вам добрі відносини з родичами. Багато припиняють спілкуватися і не бачаться роками. Прекрасно, що у вас інші прагнення. Але ви повинні розуміти сенс страждань, яке це має для вас значення. Запишіть ці думки в щоденник, вони підтримуватимуть вас у важкі моменти.
2
Проявіть турботу про рідних . Це можуть бути найпростіші речі. Влаштуйте сімейний обід, нехай всі зберуться за безалкогольним столом. Зробіть це спонтанно, без жодного приводу. Скажіть, що бажаєте бачити це доброю сімейною традицією. Нехай люди знають, що для вас сім'я є цінністю. Знайдіть інші способи прояви турботи. Купіть фруктів і принесіть родичам. Подаруйте їм квитки на концерт. Нехай знають, що про них хтось піклується. Це - основа взаєморозуміння.
3
Попросіть у рідних допомоги. Не обов'язково навантажувати їх понад сили, нехай зроблять щось просте. Важливо привчати їх не тільки користуватися вашою турботою, а й самим робити внесок у побудову сім'ї. Робіть це коректно. Дякуйте за допомогу, не сприймайте як належне.
4
Повторюйте з 1-го кроку. Привчайте до турботи себе. Привчайте рідних до того, що є ви. Справа не в ощадливості, хто скільки добрих справ зробив. Просто не повинно бути ситуації, коли одна людина тягне на собі всіх. Спільний праця повинна бути нормою. Допомога один одному повинна стати традицією.
Зверніть увагу
Не чекайте розуміння з боку інших. Це прийде поступово, але може знадобитися довге очікування. Чим більше ви піклуєтеся про інших, тим більше отримаєте віддачі. Робіть це безкорисливо, станьте світлом для всіх родичів.
Корисна порада
Дізнайтеся мрії близьких людей. Подумайте, як їм допомогти наблизитися до здійснення бажань. Людям буде здаватися, що ви дуже добре їх розумієте. Вони будуть прагнути до вас і почнуть розуміти вас.