Як полегшити прорізування зубів. згоріла каструля, Як очистити.

Кожна сім'я з нетерпінням чекає моменту, коли можна буде назвати свого малюка «зубастиком». І вже з шести місяців батьки починають регулярно заглядати йому в рот, в надії на появу зубів без будь-яких проблем. Проте всім відомо, що цьому радісному події передують неприємні відчуття у малюка і переживання мами.
Вам знадобиться
  • - березовий сік або мед
  • - спеціальні зубні гелі
Інструкція
1
Незважаючи на те, що це фізіологічний процес, краще полегшити прорізування зубів , і для цього необхідно знати перші ознаки, які часто супроводжуються припухлістю ясен з хворобливістю і сверблячкою.
2
Однією з ознак прорізування зубів є підвищена слинотеча. Потім всі підручні предмети і пальці частіше, ніж зазвичай виявляються в роті. Таким чином, вгамовується свербіж ясен.
3
Характерною ознакою появи перших зубів є перетирають руху яснами, причина яких також в тривка свербінні. Іноді прорізування зубів супроводжується припухлістю і хворобливістю ясен. Це відразу можна зрозуміти по примхливому станом малюка в самому початку годування (якщо годування грудьми). Можлива відмова від грудей і досить тривалий плач.
4
В цей період можливе порушення травлення, яке проявляється диспепсією (рідким стільцем) і зниження імунітету, яке може проявитися у вигляді нежиті або застуди.
5
Існує безліч засобів, здатних полегшити прорізування зубів без шкоди здоровью.Незадолго до появи перших ознак, рекомендується урізноманітнити асортимент іграшок малюка іграшками-прорізувачем. Малюк встигне до них звикнути і полюбити, і в потрібний момент м'яка гумова річ допоможе усунути свербіж, не викликаючи травмування ясен.
6
При хворобливості з припухлістю ясен рекомендується охолоджувати іграшки-прорізувачі в холодильнику - це робить ефект знеболення.
7
Малюк із задоволенням буде смакувати розрізану уздовж на дві або чотири частини морквину. Такий же результат буде від скоринки хліба (важливо, щоб хліб не сильно кришився). Це полегшить стан ясен і принесе, нехай і не значну, користь організму.
8
Для підтримки ясен можна змащувати їх натуральним березовим соком або медом.
9
З медикаментозних засобів варто відзначити спеціальні зубні гелі, які містять в своєму складі невелику кількість новокаїну. Змащувати ясна дитини такими гелями рекомендується в основному на ніч, щоб малюк міг спокійно заснути. Прорізування зубів може супроводжуватися примхливим, плаксивим настроєм дитини, до якого варто підходити терпляче.