Як зробити пісню гучного. Як зробити голосніше пісню.

Якщо ви любите слухати музику за допомогою mp3-плеєра або телефону, напевно ви намагаєтеся завантажувати на ці пристрої тільки улюблену музику. Але не завжди вона має однакову гучність, іноді гучність музичних файлів може бути різна, що призводить до дискомфорту при прослуховуванні. Щоб позбавити себе від цього, скористайтеся редагуванням музичних файлів, які розрізняються своєю гучністю.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Adobe Audition, Sound Forge.
Інструкція
1
В даному випадку вам необхідно відкрити який Вас аудіофайл в редакторі і змінити значення гучності цього треку. Скористайтеся редактором аудиотреков Adobe Audition. Після запуску програми натисніть меню File - Open і виберіть необхідний трек. Відкриття файлу також доступно простим перетягуванням файлу у вікно в програми. Після того, як ваш файл завантажиться, необхідно виділити ту область, яка буде піддана обробці. Це може бути, як частина файлу, так і весь файл.
2
Для виділення всього файлу, натисніть клавіші Ctrl + A. Якщо вам необхідно виділити тільки лівий канал, натисніть Ctrl + L, якщо тільки правий, то натисніть Ctrl + R (за назвою напрямків - Left і Right). Після виділення необхідної ділянки файлу, над вашим курсором з'явиться регулятор гучності, який зовні схожий з регулятором гучності більшості магнітол або музичних центрів.
3
Затисніть ліву кнопку миші і просувайте її в одну зі сторін: вліво для зменшення гучності, а вправо для збільшення гучності. Амплітуда вашого файлу буде автоматично змінюватися. Після збереження змін ви можете прослухати даний файл в плеєрі, щоб порівняти їх гучність.