Як знизити рівень холестерину.

Підвищений холестерин - проблема людства. Він підвищується з багатьох причин і викликає масу проблем зі здоров'ям. Основна небезпека підстерігає людей схильних до утворення тромбів і страждаючих варикозним розширенням вен. Перш ніж приймати медичні препарати слід проконсультуватися з фахівцем, а от всі інші нескладні правила варто дотримуватися всім незалежно від рівня холестерину .
Інструкція
1
Дотримуйтеся правильного харчування з виключенням з раціону продуктів багатих тваринними жирами. Особливо виключіть смажені яйця і жирні сорти м'яса. Бажано включите в раціон сою, боби, морква і геркулес. Соняшникова олія краще замініть оливковою. Це потрібно не тому, що в соняшниковій олії міститься холестерин (його там немає і бути не може), а тому що оливкова олія сприяє зниженню холестерину . Обов'язково включіть в свій раціон жирні сорти риби і ікру. Необов'язково є червону, її можете замінити ікрою минтая, тріски або мойви.
2
Приймайте вітаміни, особливо Е і С. Ці вітаміни не тільки знизять рівень холестерину , але вони ще й мають здатність виводити токсичні речовини з організму. Також купите риб'ячий жир в капсулах і приймайте його щодня.
3
Якщо у вас є зайва вага, то постарайтеся знизити його. Для цього дотримуйтеся низькокалорійних дієт і відвідуйте тренажерний зал або басейн. Саме у повних людей виникають проблеми з холестерином, оскільки обмін речовин дещо нижчі, ніж у людей не схильних до повноти.
4
Відмовтеся від куріння, особливо якщо рівень холестерину в крові знаходиться постійно вище потрібної позначки. Саме нікотин робить кров в'язкою і перешкоджає природному висновку холестерину організмом.
5
Відвідайте лікаря, вам випишуть лікарські препарати, які знизять рівень холестерину до норми. Надлишок холестерину призводить до розладу серцево-судинної системи і значно погіршує якість життя. Постійна слабкість, головні болі і розширення вен лише найменша частина симптомів, через які слід відвідати лікарню.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gNC-B8xvOxM