Як пришити до пальто підкладку. Як пришити підклад до жакета.

Якщо ви вирішили зшити такий непростий виріб, як пальто , то вам не обійтися без підкладали, який обов'язково повинен бути у будь-якої моделі верхнього одягу. З'єднувати подборту пальто з підкладів нескладно, але для того, щоб з'єднання було якісним і акуратним, вам потрібно дізнатися декілька правил і швейних секретів. Про те, як пришити підклад до пальто ми розповімо вам в цій статті.
Інструкція
1
Окремо підготуйте розрізаний подклад для пальто зі Стачать плечовими швами. Край підкладки повинен заходити на 2 см за край подборта, на якому також повинні бути Стачать плечові шви.
2
Для окантовки краю подборта використовуйте косу бейку, яку можна як купити, так і виготовити самостійно з тієї ж тканини, з якої ви викроювали подклад.
3
Для викроювання косою бейки наріжте підкладкову тканину на смуги під кутом 45 градусів, шириною в 4 см. Косі лінії складіть внахлест лицьовими сторонами всередину, і стики з'єднайте булавками.
4
Місце стику прострочите на машинці, дістаньте шпильки і пропрасуйте праскою припуски на шви. Зріжте зайві нитки і розправте косу бейку.
5
Таким методом можна зробити косу бейку будь-якої довжини - залежно від того, скільки у вас ткані.К внутрішньому краю подборта прикладіть бейку і приколіть її шпильками.
6
Прострочіть бейку на подборту, дістаньте шпильки і заутюжьте її. Вільний край бейки обігніть навколо краю подборта на іншу сторону, замітає і прострочіть з лицьового боку, відступивши 2 мм від краю.
7
Пристрочите з лицьового боку косу бейку, намітьте лінію в 2 см до краю на подкладе, і до цієї лінії вам потрібно буде докласти окантований подборт.
8
Накладіть на підкладку подборт, з'єднавши лінію з окантувати краєм, і сколіть швейними шпильками. Пристрочите подклад до подборту, після чого витягніть шпильки з виробу.
9
Після пришивання підкладали можна прострочити бокові шви пальто .