Як приймати магнезію. Магнезія застосування.

Магнезія застосовується як проносний засіб, а також для виведення токсинів і поліпшення роботи печінки і жовчного міхура. У домашніх умовах використовують порошок для приготування розчину, в умовах стаціонару - крапельниці або ін'єкції. При прийомі всередину посилюється послаблюючий ефект, дія препарату здійснюється переважно в кишечнику. Через погану всмоктуваності відбувається накопичення води і створюється тиск, внаслідок чого розріджується вміст і відбувається очищення кишечника. Препарат не має токсичність, але у випадках прийому великих доз спостерігається важка діарея.
Інструкція
1
Розведіть порошок магнезії в 200 мл води. Повинні розійтися всі кристали, інакше може початися сильна нудота, яка нерідко закінчується блювотою.
2
Приймайте розчин магнезії на голодний шлунок. Якщо в шлунку є трохи переварений жир, то препарат просто не подіє.
3
Якщо у вас проблеми з шлунком, то розведіть магнезію за аналогічною схемою у воді і зробіть клізму. Доза препарату повинна відповідати рекомендованим пропорціям.
4
Дози прийому препарату: Дорослим рекомендується приймати по 15-25 г порошку магнезії розведеного у воді 1 раз в суткі.Детям старше 12 років призначають по 10 г препарату 1 раз на добу. Розводити потрібно в 100 мл води.Детям від 6-12 років слід приймати 5-10 г магнезії 1 раз на добу. Краще розводити 10 г в 100 мл і ділити на дві частини.
Корисна порада
Якщо у вас почалася сильна безперервна діарея, то прийміть активоване вугілля.