Як зробити тварин з бісеру. Як визначити пайову нитку.

Плетіння з бісеру - довгий кропіткий процес, який сприяє розвиткові уваги, посидючості і дрібної моторики. Для створення плоских прикрас (більша частина кольє, бус, намист, браслетів, сережок) майстри використовують гумову або лавсанову нитку, а об'ємні вироби (вази, тварини, квіти) вимагають використання дроту, що тримає форму. Тварини з бісеру служать оригінальними прикрасами інтер'єру і в деяких випадках аксесуарами: брелоками, підвісками до телефону і в інших ролях.
Вам знадобиться
  • Бісер різних кольорів і розмірів;
  • Дріт;
  • Схеми для плетіння тварин.
Інструкція
1
Щоб сплести крокодила, відріжте приблизно 50-60 см дроту. На середину наберіть дві намистини, відповідно до схеми на ілюстрації. Потім пройдіть в другу бісерину іншим кінцем дроту і випрямити бісеріни так, щоб вони розташовувалися боками один до одного. Наберіть на один кінець наступну бісерину, пройдіть крізь неї іншим, і так далі кожен ряд. Слідкуйте, щоб ряди щільно прилягали один до одного. Це спинка крокодила.
2
Сплетіть животик за цією ж схемою, тільки замініть чорні бісеріни-очі на зелені.
3
Сплетіть лапки: наберіть шість бісерин на середину через один кінець дроту, пройдіть крізь три крайніх іншим кінцем. Затягніть, притисніть, наберіть наступний ряд. Слідкуйте, щоб дріт не перекручується, це може привести до розриву.
4
З'єднайте деталі, вплітаючи лапки між спинкою і животиком. Всі частини повинні бути трохи опуклими, об'ємними, при цьому ряди бісерін не повинні розходитися.
5
Сплетіть божу корівку за схемою. Животик в мозаїчній техніці, а головогрудь і крила - по аналогії з крокодилом. Ніжки і вусики наберіть на дріт при з'єднанні частин.
6
Павук і черепаха виконуються в тій же техніці, що й крокодил. Сплетіть по два елементи за схемою, животик і спинку (лапка складається з однієї деталі), з'єднайте їх.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4HAUl8eW5UI