Як підібрати зачіску і колір.

Нова зачіска і новий колір волосся здатні радикально змінити вашу зовнішність - зробити вас візуально старше або молодше, зробити особу вже або ширше, змінити діловий стиль на молодіжний. Красива і акуратно укладена зачіска - запорука вашого успіху у оточуючих людей: кожному буде приємно спілкуватися з доглянутою і стильною жінкою. Підбираючи зачіску і колір волосся, стежте не тільки за модними тенденціями, а й за власними стильовими уподобаннями.
Інструкція
1
Перш ніж підбирати зачіску, визначте, який у вас тип особи. Залежно від цього вам буде простіше вибрати зачіску, що приховує недоліки і підкреслює достоїнства. Наприклад, занадто великий ніс і широке обличчя не будуть так помітні з багаторівневою стрижкою з густим чубчиком.
2
Чубчик є хорошим способом приховати високий лоб і злегка вкоротити занадто довге обличчя. Не обов'язково робити класичну чубок - ви можете наслідувати тенденціям моди і зробити рвану, асиметричну й нерівну чубок, яка стане оригінальним акцентом вашого образу. Чубчик не повинна бути короткою - лише довга чубчик підкреслить виразність ваших очей і відверне увагу від носа.
3
Якщо власницям широкого особи не підійде зачіска з об'ємних і кучерявого волосся, то така зачіска відмінно підійде для вузьких осіб. Пишна зачіска і завивка зорово розширять овал обличчя, і воно буде виглядати гармонійніше і пропорційніше. Завивати локони на рівні мочок вух - не робіть занадто високих зачісок, якщо у вас вузьке обличчя.
4
Якщо потрібно візуально скорегувати прямокутне обличчя, вам підійде зачіска з великими локонами, скругляются і пом'якшувальна контури особи. Зачешіть волосся боковим проділом і зробіть акцент на м'яких хвилях волосся, спадаючих на плечі.
5
Ассиметричная довга чубчик також допоможе зробити прямокутне обличчя привабливішим. З таким типом особи протипоказані прасування для волосся - вам не підійдуть гладкі і пряме довге волосся.
6
Якщо ви хочете пофарбувати волосся, задумайтеся про те, який колір підійде до обраної зачісці, а також про те, який колір підійде до вашої зовнішності. Не робіть радикальних змін - якщо у вас чорне волосся, не варто перефарбовуватися в блондинку. Досить надати волоссю нового відтінку, який освіжить їх і створить для вас новий вигляд.
7
Вибирайте якісні фарби для волосся, які мінімально шкідливо впливають на волосся. Фарбоване волосся завжди вимагають більш ретельного догляду, ніж натуральні, тому не забувайте користуватися бальзамами і живильними масками.
8
Якщо вас влаштовує фарба, що дозволяє змінити відтінок волосся на один-два місяці - скористайтеся безаммиачной фарбою, яка змивається через деякий час після першого фарбування. Незважаючи на те, що ви обираєте для забарвлення якийсь новий колір , намагайтеся вибирати такі відтінки, які будуть підкреслювати вашу природність і натуральну красу.
9
При фарбуванні, якщо ви не звертаєтеся до стиліста, виконуйте всі вимоги інструкції - це допоможе домогтися кращого результату і не зіпсувати волосся.