Як зробити черепашку для волосся. Як зробити французький пучок відео.

На фотографіях із світських вечірок, у фільмах і в модних журналах нерідко можна побачити красиву і незвичайну жіночу зачіску, нагадує черепашку, в яку закручені волосся на потилиці. Така зачіска виглядає одночасно строго і елегантно, і є відмінним варіантом як для робочої і ділової атмосфери, так і для походу в театр, в ресторан або на день народження. Створити зачіску- черепашку можна власними руками в домашніх умовах.
Інструкція
1
Для створення зачіски вам буде потрібно гребінець з довгою ручкою для виділення пасм, щітка, дрібна гребінець, а також невидимки, великі шпильки і лак для волосся. Візьміть щітку і розчешіть волосся , направляючи їх від чола до потилиці.
2
На потилиці зберіть волосся разом і щільно закрутіть, витягаючи пучок волосся знизу вгору. Закріпіть вийшла конструкцію шпильками, а потім заправте всередину стирчить на маківці хвостик і зафіксуйте невидимками пасма, що вибиваються із зачіски.
3
Прикрасити черепашку можна будь-якої оригінальної шпилькою, гребенем, крабом або намистинами на волосіні. Чим довше у вас волосся - тим красивіше і об'ємніше вийде мушля. Збризніть зачіску лаком для фіксації.
4
Якщо у вас є чубчик - ретельно розчешіть її гребінцем з дрібними зубами, зачешите трохи набік і теж збризніть лаком.
5
Таку зачіску дуже легко робити на густих і довгих волоссі, але якщо волосся тонкі і рідкі, з них теж можна зробити черепашку . Для цього зробіть на волоссі легкий начісування, перш ніж почати формувати пучок на потилиці.
6
Волосся з начосом будуть виглядати об'ємнішим і гущі. Не затягуйте пучок занадто туго - так він виглядатиме пишніше.
7
Якщо ви хочете зробити більш святкову варіацію такої зачіски, залиште кілька пасом зліва і справа вільними, коли будете закручувати волосся на потилиці. Після фіксації ракушки оповте її рештою пасмами і закріпіть їх декоративними шпильками.