Як стригти волосся.

Стрижка волосся дозволяє варіювати ваш образ і стиль як завгодно - ви можете візуально помолодшати, створити про себе зовсім інше враження і кардинально змінити імідж, тільки лише змінивши стрижку у стиліста. Однак послуги стиліста сьогодні коштують чимало, і тому вам буде корисно навчитися робити нескладні стрижки самостійно, а згодом застосовувати свої вміння на родичах, друзях і власних дітях.
Інструкція
1
Для якісної стрижки вам необхідні хороші перукарські ножиці, які повинні бути гостро заточені, а також набір гребінців з різною частотою зубів. Гребінці та ножиці після стрижки промивайте в окропі.
2
Перш ніж стригти волосся , зволожите їх, окропивши їх пульверизатора з водою, а на плечі людини, яку ви стрижете, надіньте накидку. Виділіть декілька зон росту волосся для найбільшої зручності стрижки - тім'яну зону, скроневу зону і потиличну зону.
3
Починають стрижки, як правило, з потиличної зони. Волосся на зонах, над якими ви в даний момент не працюєте, заколіть затисками для зручності.
4
Розчешіть волосся потиличної зони і відокремте одну пасмо шириною в 1 см. Розчешіть її, затисніть між середнім і вказівним пальцями лівої руки і обріжте, розташовуючи ножиці рівно над пальцями.
5
Орієнтуючись на довжину зрізаної пасма, розчешіть і обріжте над пальцями ще одну пасмо, розташовану поруч. Зрізані прядки заколюйте, залишаючи тільки одну пасмо для визначення правильної довжини.
6
Після того, як всі прядки потиличної зони будуть підстрижені, зробіть окантовку або тушевку - обробіть контур стрижки. В якості окантовки ви можете вибрати округлу, овальну, пряму або асиметричну форму зрізу.
7
Тушевка волосся - це плавний перехід від довгих до коротких волоссю по краю росту. Для тушевки острижися волосся до довжини в 5 см і, рухаючи гребінець, зрізайте виступаючі над нею волоски ножицями, тримаючи їх в правій руці.
8
Дійшовши до кінця, почніть рухати гребінець в зворотному напрямку і знову зрізайте виступаючі волоски.
Ши- тцу - невеликі, рухливі, доброзичливі собачки, які найбільш трепетно відносяться до свого господаря. Такі собачки наділені особливим інтелектом і почуттям власної гідності. Шерсть ши- тцу густа, пряма, з хорошим підшерстям, щільна вниз. Саме вона вимагає особливого догляду і є головною прикрасою маленької собачки. Багато людей, заводячи такого чарівного вихованця, не знають, як доглядати правильно за його шубкою. Більшість господарів витрачають чималі гроші, відвідуючи спеціальні салони для стрижки тваринного, але можна підстригти ши- тцу самостійно в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • машинка для стрижки та ножиці
Інструкція
1
Підготуйте тварина до стрижки і приготуйте спеціальні ножиці і машинку для стрижки, які можна придбати у ветеринарному магазіне.Подстрігіте волосся кожного вуха по діагоналі так, щоб уявна лінія була проведена від середини грудей тварини до рівня ліктьового суглоба.
2
Підстрижіть плавно бороду і вуса вихованця. Найбільша шерсть при цьому повинна бути пропорційна 1/3 довжини вуха.
3
Перейдіть до стрижки вовни на голівці тварини. Для цього підстрижіть шерсть на голові у вигляді надягнутого берета, залишивши при цьому очі відкритими. Проробіть за допомогою машинки від потилиці до хвостика широку смужку, зробивши короткий волос.Переверніте собачку і поставте її в профіль.
4
Почніть стригти тулубі тварини. Від початку горлечка до самих ступнів передніх лапок пострижіть тварина машинкою, щоб в кінцевому результаті її груди нагадувала широку плоску дугу.
5
Шерсть від грудини до паху подстригите до половини передніх лапок і до самого паху робіть її коротше так, щоб утворилася свого роду спідничка.
6
Підстрижіть з боків шерсть коротко, зробивши при цьому плавні переходи до спідничці і до шерсті, яка розташована на грудях.
7
профілюючими волосся. Пострижіть шерсть на задніх лапах від паху до половини їх висоти, а після по закругленою лінії вниз на скіс.
8
Пострижіть задню поверхню лапок по прямій лінії від сідничного бугра і вниз, потім бічні і внутрішні сторони лапок рівними стовпчиками.
9
обстриг акуратно за допомогою ножиць шерсть навколо хвостика, залишивши на самому кінчику невелику довжину, щоб вона гармоніювала із загальною стрижкою вихованця.