Як зробити білки очей біліше. З якої причини білки очей жовтіють.

Іскристий і живий погляд - прикраса будь-якої людини, але через неправильного способу життя, втоми і стресів білки очей можуть втратити свою природну білизну. Білки очей починають жовтіти з різних причин - деякі з них криються в вашому власному здоров'ї, тому якщо ви помітили, що ваші очей а не такі білі, якими були колись, зверніться до лікаря, щоб виключити захворювання печінки і жовчного міхура. В інших випадках ви можете виправити ситуацію своїми силами. У цій статті ми розповімо, як зробити білки очей чистіше і біліше доступними методами.
Інструкція
1
Якщо лікар не виявив у вас проблем зі здоров'ям, зверніть увагу на свою дієту. Якщо у вашому раціоні переважає занадто гостра або солона, смажена і жирна їжа - можливо, саме в ній причина неправильного кольору очей вих білків. Крім того, на колір очей впливає алкоголь і тютюн.
2
Виключіть з раціону жирне і смажене, не зловживайте сіллю і перцем, а також по можливості киньте курити і пити. Пийте полівітаміни і їжте фрукти та овочі, багаті вітаміном С. Недорогі, але ефективні очей ниє краплі, заспокійливі очей а, також допоможуть вам привести білки очей в порядок.
3
Читайте книги тільки при хорошому освітленні, а також зменшите кількість часу, проведеного за комп'ютером. Якщо ви змушені проводити багато часу за монітором через роботу, регулярно відпочивайте від нього і робіть вправи для відпочинку і розслаблення очей.
4
Для повернення білкам очей природного кольору вам потрібно достатньо спати, не перебувати в надмірно сухому повітрі і менше дивитися телевізор. Шкіру навколо очей вранці та ввечері ви можете протирати льодом з ромашкового відвару - вона стане свіже і здоровіше на вигляд.
5
Паралельно з усуненням основної причини жовтизни білків очей, ви можете приховувати цей зовнішній недолік за допомогою підходящого макіяжу - не використовуйте в макіяжі яскравих кольорів, особливо червоних і жовтих.
6
Нижня повіка обведіть перламутровим олівцем білого відтінку, а також приділіть увагу однорідності кольору шкіри на обличчі. Наносите на обличчя тональний засіб, рівномірно растушевивая його. Вії подкрасьте тушшю, увеличивающей обсяг - це відверне увагу від білків очей.