Як зробити самим візерунок на нігтях. Як зробити візерунки на нігтях голкою.

Багато дівчат і жінки витрачають чималі кошти на професійний догляд за своїми нігтями, і величезною популярністю сьогодні користується послуга дизайнерського манікюру і незвичайного оформлення нігтів. На нігтях зображують різні візерунки, орнаменти та малюнки, інкрустують їх стразами та іншими декоративними елементами. Витративши трохи часу, ви зможете навчитися самостійно робити незвичайні візерунки на нігтях , дивуючи своїм манікюром оточуючих людей.
Інструкція
1
Підготуйте інструменти для манікюру і два типи пензликів - широку, для забарвлення всього нігтя цілком, і тонку, для промальовування візерунка. Також заготуйте голку, шпильку або тонку зубочистку - вона може знадобитися для нанесення зовсім тонких ліній і штрихів.
2
Виберіть потрібні кольори лаків - вам буде потрібно фоновий колір, а також колір для нанесення візерунка. Квітів для малюнка може бути декілька - в залежності від того, що ви хочете намалювати.
3
Також тримайте при собі засіб для зняття лаку і ватяні палички, для того щоб знімати лак, що потрапив на шкіру, і декор - блискітки, фольгу або дрібні намистини. Увімкніть настільну лампу, щоб працювати в освітленій зоні.
4
Зробіть основний манікюр - приведіть в порядок шкіру рук і нігті, а потім відкрийте баночку з лаком фонового шару і нанесіть лак на нігті широкої плоскою кистю. Дочекайтеся, поки основний шар підсохне, і виберіть інший колір лаку для нанесення візерунка.
5
Тонкою кистю нанесіть на кожен ніготь по черзі обриси малюнка, який ви обрали. Деталізуйте малюнок - робіть деякі лінії трохи товщі, додавайте інші кольори і, поки лак не висох, наклейте на нігті стрази та блискітки.
6
Після висихання лаку покрийте нігті прозорим захисним лаком. Наносячи візерунки, робіть лінії якомога тонше, і додавайте цікаві ефекти, розтягуючи лак вістрям голки або зубочистки.
7
Візерунки ви можете запозичувати в готових роботах, знайдених в інтернеті, а також у власній фантазії.