Як підстригтися самої. Як самої підстригтися в домашніх умовах.

Незважаючи на те, що сучасні дівчата не скаржаться на недолік хороших перукарів і стилістів, час від часу вам можуть знадобитися власні навички стрижки. Не завжди у людини є час відвідати перукарню, а часом стрижка потрібна настільки проста, що йти заради цього в салон не має сенсу. Про те, як правильно підстригатися самостійно, ми розповімо в цій статті.
Інструкція
1
В першу чергу вам потрібні хороші перукарські ножиці - незалежно від того, хочете ви підстригти чубок або підрівняти нижній зріз волосся. Також бажано мати філіровочние ножиці, які допомагають красиво обробити краї стрижки.
2
Щоб підстригти чубок, зачешите її в потрібному положенні - так, як ви її зазвичай носите - і зафіксуйте затискачем всі інші волосся, щоб вони не заважали вам в процесі стрижки.
3
Виберіть невелику пасмо чубчика шириною не більше 4 см і розчешіть її, попередньо окропивши водою з пульверизатора. Затисніть пасмо між середнім і вказівним пальцями лівої руки і злегка натягніть.
4
Акуратно зістрижіть кінці пасма, тримаючи ножиці у правій руці, орієнтуючись на лінію пальців.
5
Не забувайте про те, що сухе волосся коротше мокрих на 1 см. Виходячи з цього, вираховуйте довжину чубчика.
6
Орієнтуючись на довжину обстриженої пасма, починайте підстригати решту волосся чубчика. Затискайте пасма між пальцями разом з вже підстриженою пасмом, зрізуючи їх на одному рівні. Якщо чубчик густа, то вам потрібно в першу чергу підстригти її нижній шар, заколовши верхній шар на маківці, а потім розпустити верхній шар чубчика і підстригти його так само, як і нижній.
7
Після того, як вся чубчик буде підстрижена, відкоригуйте філіровочнимі ножицями лінію зрізу, зробивши її красивою і акуратною.
8
Регулярне підрівнювання кінчиків волосся дозволяє позбутися посічених пасом і підтримує здоров'я і ріст волосся. Розчешіть волосся на дві частини з рівним проділом від потилиці до чола. Розчешіть окрему пасмо, затисніть її кінчик між пальцями, так само, як у попередньому випадку, і зріжте зайве.
9
Точно так само продовжуйте зрізати кінчики всіх інших пасом. Наприкінці відкоригуйте довжину волосся - все пасма повинні бути підстрижені на однаковому рівні. Для контролю довжини ретельно розчешіть вологе волосся і натягніть їх по обидві сторони від проділу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xEDSAld812Y