Як поміняти свій образ. дзеркало у ванну самоделкин.

Іноді трапляється так, що людина хоче кардинально змінити враження оточуючих людей про себе, змінивши імідж. Потреба в зміні іміджу може бути викликана різними причинами - нерідко людини перестає влаштовувати його життя, він хоче чогось нового, змінює соціальний стан, погляди на життя, мріє про кар'єрне зростання, успіху у протилежної статі, і про багато іншого. Якщо ви відчули, що ваш звичний вигляд перестав бути актуальним, став занадто банальним і нецікавим, і вже не відповідає вашому стилю життя, заважаючи досягненню цілей, для вас настав момент зміни образу .
Інструкція
1
Ваш образ - це збірне поняття, яке включає в себе масу елементів, серед яких і стиль поведінки, і манера одягатися, підбирати аксесуари, зачіску та макіяж. Для того щоб образ був гармонійним, недостатньо просто підібрати для себе новий гардероб - потрібно поміняти щось у своєму житті.
2
Намагайтеся приділяти рівну кількість уваги і часу робочому процесу, відпочинку, спілкуванню з друзями, догляду за власним тілом, духовному зростанню та становленню, освіті та іншим моментам, з яких складається повноцінне існування.
3
Почніть поважати себе - тільки людина з хорошою самооцінкою і нормальним рівнем самоповаги викликатиме у оточуючих позитивні почуття. Перед тим, як міняти зовнішній стиль, вам потрібно змінитися внутрішньо.
4
Якщо в вашому попередньому вигляді було багато неприродності - фарбовані волосся, занадто багато косметики, і так далі - позбудьтеся від неї. Вийміть максимум достоїнств зі своєї природної краси. Підкресліть ті риси, якими наділила вас природа. Точно так само потрібно позбутися неприродності в діях і проявах характеру.
5
Подумайте, якого образа максимально відповідає ваша особистість і ваші звички. Вибираючи новий стиль зачіски і макіяжу, не забувайте враховувати форму свого обличчя. Занадто високий лоб, широкі вилиці або близько посаджені очі можна візуально відкоригувати за допомогою грамотної стрижки і правильно накладеного тону.
6
Одяг також підбирайте, виходячи з типу власної фігури. Всі недоліки потрібно максимально приховати, а гідності підкреслити.
7
Найкраще звернутися до професійного стиліста, який допоможе вам підібрати вдалий варіант зачіски і підкаже корисні ідеї в області макіяжу, орієнтуючись на ваш тип зовнішності.
8
Вибираючи речі для нового гардероба, стежте за тим, щоб вони подобалися вам і ідеально сиділи на фігурі. Не забувайте про аксесуари - прикрасах для волосся, біжутерії, ювелірних виробах, взуття, хустинках і шарфах. Аксесуари відмінно підкреслюють стиль, роблячи його більш вишуканим.