Як зробити самому примочку.

Примочка - це холодний компрес. Застосовується при розтягуванні зв'язок і ударах, при головному болю і новому кровотечі, при високій температурі і при укусах ос або бджіл. Примочка покликана охолоджувати проблемне місце, сприяючи тим самим зменшенню болю. Щоб холодний компрес допоміг, треба знати, як правильно його накладати.
Інструкція
1
Візьміть невеликий шматок бавовняної тканини. Підійде також марля або невеликий хустку. Складіть кілька разів таким чином, щоб за розміром фрагмент тканини підходив до хворого місця.
2
Налийте в будь-яку ємність холодну воду. Добре опустити в неї кілька кубиків льоду.
3
Змочіть підготовлену тканину холодною водою, трохи відіжміть і прикладіть до хворого місця на 2-3 хвилини.
4
Оскільки тканина швидко нагрівається, періодично (кожні 2-3 хвилини) знімайте примочку , знову змочуйте її холодною водою і прикладайте до хворого місця до тих пір, поки не вщухне біль або не перестане бігти кров з носа.
Зверніть увагу
Примочки не є лікуванням. Вони рівносильні долікарської швидкої допомоги при ударах, розтягненнях, головного болю і кровотечах з носа, а також як легкий знеболюючий засіб.
Корисна порада
Для максимального охолоджуючого ефекту медики рекомендують додавати в холодну воду оцет (2 ст. Ложки на 0,5 л води), настій арніки або свинцеву воду (продається в аптеці) .При носовій кровотечі слід лягти, злегка закинувши голову, і лежати з примочкою нерухомо, намагаючись дихати ротом.