Як додати петлі при в'язанні.

Часто при в'язанні вироби спицями потрібно збільшити кількість петель. В цьому випадку роблять при добавку петель. Зазвичай при надбавки роблять через ряд. Існують одиничні й подвійні при бавкі.Едінічние при надбавки робляться різними способами - за допомогою піднятої петлі, вставна при Бавка, накідом.Двойние при надбавки вив'язуються як і поодинокі, розділяються однією петлей.Прібавлять петлі можна з лицьового, а так же виворітного боку.
Вам знадобиться
  • Спиці, пряжа.
Інструкція
1
Спосіб 1: Витягування петлі з проміжку між петлямі.Подніміте лівої спицею нитку між петлями на лівій і правій спицях. Потім пров'яжіть її лицьовій петлею. Просмикніть робочу нитку ззаду, щоб не утворилася дірочка.
2
Спосіб 2: Надбавка петель накідом.Правую спицю підведіть від себе під робочу нитку, і поверніть спицю в початкове положення. Щоб накид не розв'язався, вказівним пальцем правої руки при тримайте його.
3
Спосіб 3: пров'язуванням з однієї петлі двух.Провяжіте петлю лицьовій за задню сторону. Чи не знімайте Провязав петлю з лівої спиці. Переведіть робочу нитку вперед. Пров'яжіть цю ж петлю за передню сторону.
Корисна порада
Іноді для симетричності полотна, потрібно зробити прибавки з обох сторін. Для цього пропустіть по дві петлі з кожного боку. Зробіть прибавку на початку ряду в третій петлі і в третій від кінця.
Щоб надати вязаному виробу потрібну форму, найчастіше необхідно додати петлі всередині полотна або за його краям.Как додавати петлі при в'язанні? Таким питанням рано чи пізно задаються новачки в цьому прадавньому мистецтві, збираючись зв'язати свою першу серйозну річ. Додавати петлі при в'язанні спицями можна кількома різними способами.
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці
Інструкція
1
додати петлі всередині полотна можна за допомогою зворотного накіда.Правую спицю заведіть знизу перед робочою ниткою і зробіть рух від себя.В виворітного ряду накид пров'язується по малюнку обраної схеми.
2
Можна вив'язати одну або кілька петель з однієї петлі. Праву спицю введіть в наступну петлю. Протягніть через неї робочу нитку як при особовому в'язанні, при цьому петлю з лівої спиці поки не спускайте.
3
Тепер із цієї ж петлі на лівій спиці вивяжіте виворітну петлю.Сейчас обидві отримані петлі можна перенести на праву спицю.
4
Таким же способом можна додати петлі, пров'язуючи їх з петлі нижнього ряда.Введіте праву спицю під петлю розташовану під наступною петлею.
5
І вивяжіте одну лицьову петлю.
6
додати петлі можна і вив'язування додаткових петель із протягання між двома петлямі.Введіте праву спицю в протяжку між петлями.
7
вивяжіте лицьову петлю.
8
Описані вище прийоми використовують для рівномірного розширення виїзного полотна.А ось описані нижче два прийоми використовуються в в'язанні для ступеневої розширення полотна, наприклад при вив'язування цельновязаного рукава.Следующій спосіб додавання знадобиться, коли необхідно буде додати кілька петель по краях полотна.Как додати петлі з правого краю? Для цього введіть праву спицю в першу (кромочную) петлю і вивяжіте з неї лицьову петлю.
9
Перенесіть вив'язати петлю на ліву спицю.
10
Тепер вона буде первой.Повторяйте ці дії до тих пір, поки правої сторони полотна не набереться потрібне вам кількість петель.
11
Для додавання петель з лівого краю полотна робочу нитку оберніть навколо великого пальця лівої руки.
12
Введіть спицю, як показано на фото.
13
Візьміть нитку, що йде від полотна.
14
Таким чином, сформуйте повітряну петлю.
15
Повторюйте ці дії до тих пір, поки на спиці не набереться потрібне вам кількість петель.
Зверніть увагу
В виворітних рядах всі прібавляеміе петлі в'яжуться по малюнку схеми.