Як назвати сайт.

Правильна назва сайта - половина успіху і популярності ресурсу. До справи вибору назви потрібно підійти з великою відповідальністю, тому що назва дається раз і назавжди, згодом у разі зміни з невдалого, але вже розкрученого назви на більш вдале, але нікому не відоме, ви ризикуєте втратити частину аудиторії. Тому, вибираючи назву сайта , врахуйте декілька рекомендацій.
Інструкція
1
Включіть в назву одне ключове слово. При пошуковому запиті назва сайта увійде в список результатів пошуку, що забезпечить вас припливом відвідувачів. Наприклад: «* ФОТО * лабораторія Іллі».
2
Відобразите в назві спрямованість ресурсу. Це може бути надання послуг певного характеру, продаж товарів, поради в тій чи іншій галузі. Приклади: «HTML для чайників», «Кращі самовари Росії», «Гітара і гітаристи» ...
3
З'єднайте своє ім'я та рід діяльності: «Матроскін-візажист», «Костянтин-веб-майстер». Намагайтеся бути хоча б трохи оригінальним.
4
Складіть кілька варіантів. Перечитайте кожен по кілька разів. Подумайте, яке слово ви б самі ввели в пошук, якби шукали подібні послуги. Порадьтеся з близькими, покажіть свої ідеї, вислухайте їх думку. Зрештою, виберіть з усього різноманіття те, що найбільше вам подобається і відповідає.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=INQ30Myqpu8