Як рвати джинси. Як розрізати темні джинси.

Рвані джинси від кутюр - дороге задоволення, а в звичайних магазинах важко знайти те, що і підійде, і сподобається. Між тим мода на такі джинси не проходить. Не впадайте у відчай, красиво і якісно порвати джинси можна своїми руками в домашніх умовах. Головне в цій справі - проявити творчість і акуратність.
Вам знадобиться
  • Олівець або шматочок мила, канцелярський ніж з новим лезом, фанерка або дощечка.
Інструкція
1
Розкладіть джинси на рівній поверхні (стіл, підлогу, прасувальна дошка).
2
Намітьте олівцем місця майбутніх розрізів. Відстань між ними залежить від вашого бажання. Можна зробити всього 1-2 розрізу на кожній штанині (зазвичай їх роблять в області колін і стегон), а можна кілька підряд майже впритул і практично на всю ширину штанини (такі прорізи більше схожі на природні рвані). На колінах можна взагалі прорізати неширокі прямокутники. Ви повинні заздалегідь вирішити, який ефект ви хочете отримати від «дірок» елемент сексуальності, епатажу або зухвалого виклику.
3
Просмикнувши дощечку або фанерку в штанину, розташуйте її під наміченими місцями розрізів (щоб не прорізати другу половинку штанини).
4
Візьміть канцелярський ніж і зробіть по намічених лініях розрізи. Видаліть якісь поздовжніх ниток таким чином, щоб звільнилися нитки поперечні. «Кошлатий» прорізам можете надавати таку, яка вам здається найбільш прийнятною.
5
Щоб підсилити ефект «пошарпаності», а заодно видалити всі непотрібні нитки, прокрутите джинси в пральній машині. При цьому виверніть їх навиворіт і помістіть в спеціальний сітку-мішок для прання. Це і джинси захистить - не дасть машині остаточно їх порвати, і машину вбереже - фільтр не заб'є дрібними нитками.
Корисна порада
Перед тим, як робити розрізи, можна намічені місця гарненько потерти пемзою - так діри будуть виглядати природніше. Джинси перед цією процедурою краще намочіть.Перед пранням (за 10-15 хвилин) на краю розрізів можна нанести хлорний розчин, який вибілить місця навколо дірок. Це виглядає дуже еффектно.Носіть рвані джинси слід набагато акуратніше звичайних. Пам'ятайте, що вони зношуються бистрее.Еслі ви хочете епатувати оточуючих «відв'язних» видом ваших джинсів, можна замість канцелярського ножа використовувати ножівку. Діри в цьому випадку вийдуть з нерівномірно рваними краями, що додасть їм елемент екстравагантності і бунтарства.