Як змінити фоновий малюнок на робочому столі. у мене на ноутбуці фоновий малюнок збільшений.

Стандартний фоновий рисунок робочого столу можна поміняти. Існує перелік готових варіантів, але також можна завантажити і свою фотографію, картинку, шпалери. Розташування зображення теж можна відрегулювати в настройках.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, картинка, шпалери або фото
Інструкція
1
На робочому столі свого комп'ютера клацніть правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт "Властивості".
2
У новому вікні «Властивості: Екран» стандартно відкрита вкладка «Теми». Перейдіть на вкладку «Робочий стіл» (вкладки розташовуються вгорі вікна).
3
В розділі «Фоновий рисунок » представлені стандартні картинки для фону робочого столу. Клацніть по будь-якій з них і подивіться на те, як вона відображається в прикладі. Для завантаження своєї фотографії або іншої картинки клацніть кнопку «Огляд» і виконайте пошук на своєму комп'ютері. Потім клацніть кнопку «Відкрити». Можна відрегулювати положення картинки: по центру, замостити (розмір картинки зберігається, весь робочий стіл заповнений безліччю картинок), розтягнути (розмір картинки збільшений і розтягнутий до країв монітора, можуть змінитися пропорції і з'явиться сильне спотворення). Якщо картинка підійшла, клацайте кнопку «Застосувати», а потім «Ок» (послідовність важлива).
4
Альтернативний спосіб. Якщо ви знайшли на своєму комп'ютері відповідну картинку, то можете відкрити її, клацнути прямо по ній правою кнопкою миші і вибрати пункт «Зробити фоном робочого столу». Поверніться на робочий стіл і перевірте результат.
Включаючи комп'ютер кожен день, хочеться чимось урізноманітнити зовнішній вигляд робочого стола, щоб одержувати не тільки практичну користь, а й естетичне задоволення. Для цього в Windows передбачена зміна фонового малюнка.
Інструкція
1
Фонової рисунок, або малюнок робочого столу, також званий «шпалерами», можна змінити декількома способами, але перш за все, потрібний малюнок треба десь роздобути. У якості «шпалер» може бути використана будь-яка фотографія, а щоб на екрані не залишалося смужок з боків і картинка не спотворювалася при установці, фотографія повинна бути певного розміру.
2
Щоб дізнатися якого розміру має бути картинка для вашого монітора, потрібно натиснути правою кнопки миші на порожньому просторі робочого столу, і в меню вибрати самий нижній пункт «Властивості» (Windows XP) або "Персоналізація" (Windows 7) . Відкриється віконце, в якому вам потрібно буде перейти на вкладку «Параметри» (Windows XP), або клацнути зліва на напис «Змінити параметри екрану» (Windows 7). Вам потрібні цифри біля напису «Дозвіл екрану». Цифри можуть бути такого вигляду: 1280х800, 1280х1024 і т.д. Запам'ятайте їх.
3
Тепер можна перейти на один із сайтів, де можна безкоштовно завантажити шпалери для фонової картинки, наприклад fotolive.ru, zastavki.com, desktopwallpapers.ru і т.п. На таких сайтах можна завантажити будь-яку вподобану картинку потрібного вам розміру - відповідно тим цифрам, які ви раніше запам'ятали, - яку можна встановити як шпалери робочого столу. Завантажте будь-яку картинку на свій комп'ютер, запам'ятавши папку, куди була завантажена картинка.
4
Знову клацніть на робочому столі правою кнопкою миші і виберіть самий нижній пункт «Властивості» (Windows XP) або "Персоналізація" (Windows 7). У вікні перейдіть на вкладку «Робочий стіл» (Windows XP), натисніть кнопку «Огляд» і знайдіть папку вашого комп'ютера, куди ви завантажили картинку. Відкривши потрібну папку, знайдіть вашу картинку і клацніть по ній двічі і натисніть "ОК". Малюнок буде змінений. Якщо ви користуєтеся Windows 7, то у вікні, персоналізації слід знайти папку, в яку збережена картинка, і клацнувши по ній двічі, встановити її в якості шпалер робочого столу.