Як грати в йо-йо. Як навчитися грати в ЇЇ.

Грати в йо-йо (ЇЇ) - досить модно, ця гра користується широкою популярністю серед більш просунутої молоді в Америці і Європі. На перший погляд трюки ігри йо-йо здаються заплутаними, але коли ви почнете в неї грати, стане зрозуміло, що освоїти її правила зовсім не складно.

В Росії даний вид ігор тільки починає розвиватися, але поки ще не такий популярний. Для того щоб навчитися в неї грати слід освоїти декілька простих правил гри і вивчити деякі відомі трюки.

  1. Правильне намотування мотузки. Для того щоб на йо-йо намотати мотузку, вона береться в ліву руку, і проводиться тільки один оборот таким чином, щоб мотузка проходила навколо вашого пальця. Потім необхідно трохи відсунути палець з петлею і призвести чотири простих витка. Після цього можна прибрати палець і намотати залишилася мотузку.
  2. Тепер необхідно взяти йо-йо в іншу руку (праву). В цьому випадку мотузка повинна залишатися прив'язаною до вашого середнього пальця і обмотуватися навколо йо-йо з верхньої сторони.
  3. Рука згинається в лікті таким чином, щоб йо-йо стало перебувати на рівні ваших очей.
  4. Виконавши всі вказівки , тепер слід різко опустити руку вниз, виробляючи викид йо-йо. При цьому ваша долоня повинна бути повернута вгору, як тільки йо-йо розкрутитися повністю, потрібно розгорнути долоню і легенько смикнути мотузку, щоб йо-йо повернулося назад до вас в руку.

Трюк під назвою «зірка» може допомогти вам навчитися грати в йо-йо (ЇЇ).

  1. Йо-йо слід кинути в бік і виставити перед собою вказівний палець на лівій руці таким чином, щоб йо-йо обернулося навколо пальця і повернулося на мотузку. Даний трюк використовується як основою для багатьох інших, більш складних, трюків.
  2. Великий пальцем на лівій руці захоплює мотузку, а великий палець на правій руці відтягує один з двох частин мотузок, які намотані на вказівному пальці на лівій руці. На завершення маніпуляцій, у вас вийде фігура, яка нагадує зірку.

Трюк під назвою «зайчик»

  1. Починає виконуватися як «зірка», але йо-йо перекидається НЕ через вказівний палець, а через великий палець на лівій руці.
  2. 2. Спочатку йо-йо підкидається навколо вказівного пальця на правій руці, потім на лівій. Йо-йо також ловиться на мотузку.
  3. Тепер далека частину мотузки скидається з вказівного пальця на правій руці. На завершення маніпуляцій, у вас вийде фігура, яка нагадує зайчика.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6kkHJagywmI