Як пов'язати павутинку. Як зв'язати гачком туніку павутинку.

У техніці в'язання гачком можна створювати не тільки прості речі з щільного полотна, але і ажурні мережива, краса і легкість яких приваблює все більше рукодільниць, які мріють освоїти в'язання гачком. Про те, як зв'язати павутинку , придающую в'язання красивий ажурний ефект, і сполучає окремі дужки тасьми, ви дізнаєтеся з нашої статті.
Інструкція
1
Для того щоб з'єднати кілька рядів тасьми і створити округлий візерунок, зв'яжіть для початку 24 ряду тасьми, а потім пров'яжіть спочатку три, а потім чотири повітряних петлі.
2
Зробіть на гачку два накиду і підхопите гачком справа наліво дві сусідні дужки тасьми. Пров'яжіть стовпчик з двома накидами. Потім зв'яжіть три стовпчики з трьома накидами і один стовпчик з двома накидами під дужками тасьми.
3
Продовжіть в'язання павутинки з'єднувальним стовпчиком в четвертій повітряної петлі підйому павутинки. Потім зв'яжіть ще чотири повітряних петлі, під першу петлю зв'яжіть стовпчик з шістьма накидами, а потім зв'яжіть ще три повітряних петлі сполучною ланцюжка.
4
Переверніть в'язання і зв'яжіть під ланцюжок дужки стовпчик з шістьма накидами. Зв'яжіть ще три повітряних петлі дужки і продовжуйте в'язати тасьму з павутинкою за тим же принципом.
5
Точно так само ви можете пов'язати павутинку , в якій дужки тасьми з'єднуються стовпчиками. Зв'яжіть невелика кількість тасьми до початку павутинки, а потім зв'яжіть три повітряні петлі і п'ять повітряних петель для підйому павутинки.
6
Зробіть потрійний накид на гачок, заведіть його в дужку тасьми і пров'яжіть петлю і накид двічі. Зробіть ще два накиду і пров'яжіть в наступній дужці їх двічі.
7
Потім пров'яжіть дві петлі разом, що залишилися від пров'язування накидов, і починайте в'язання наступного стовпчика - зробіть чотири накиду і пров'яжіть два стовпчики під сусідні дужки тасьми. Виделочками з стовпчиків з'єднуються всі пари дужок тасьми. В іншому павутинка в'яжеться так само, як в попередньому описі.
8
дужки павутинки ви можете з'єднати між собою два елементи тасьми.