Як придумати назву групи.

Створюючи музичну групу, вам потрібно думати не тільки про те, яку програму вона виконуватиме, але і про те, як вона буде називатися. Назва групи - це її обличчя , так як воно постійно на слуху, і воно є своєрідною візитною карткою, яка викликає у слухачів певні думки та асоціації. Тому до підбору назви для музичної групи варто віднестися максимально уважно. Як же вибрати відповідну назву для вашої групи, яке буде відповідати вашому стилю і змісту, і при цьому буде оригінальним?
Інструкція
1
Вам допоможе мозковий штурм - причому думати вам потрібно не поодинці, а разом з рештою учасників створюваної групи. Спільно ви зможете згенерувати масу незвичайних ідей. Всі думки, що виникають в групі, записуйте в блокнот, щоб потім відфільтрувати найкращі.
2
Не робіть назва групи занадто складним для розуміння - воно має бути простим і красивим, і в той же час відображає сенс вашої музики. Оглядитесь навколо себе - спробуйте знайти в навколишньому світі щось, надихаюче вас на нову назву.
3
Запам'ятайте, що кращі ідеї знаходяться зовсім поруч - в якості підтвердження цього висловлювання можна згадати назви всіх знаменитих груп.
4
Також вам допоможуть у пошуку назви книги, журнали, словники, енциклопедії, і звичайно, інтернет. Почитайте збірники приказок, афоризмів, рідкісних слів і неологізмів. Можливо, якесь слово вам сподобається.
5
Вирішіть, чи хочете ви, щоб назва групи складалося з одного слова, або ж це має бути словосполучення. Досить одного-двох слів для запам'ятовується і вдалого назви - занадто довгі поєднання давно вийшли з моди.
6
Будь-яке сполучення слів в назві має відповідати вашому музичному стилю. Крім того, на вибір назви істотно впливає його благозвучність при проголошенні вголос. Спробуйте вимовити вбрання назва - якщо ви не відчуваєте труднощів при вимові, і фраза звучить красиво, її можна вибирати.
7
Підібравши назва, вбийте його в пошуковик і натисніть кнопку пошуку. Це допоможе з'ясувати, наскільки унікально ваше назва, і не використовується воно іншими музичними групами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AqAF6YO9CUQ
Назва будь-якого проекту, як у творчості, так в бізнесі або в іншій сфері, має відповідати двом основним вимогам - стислість і ємність. В свою чергу, в кожне з цих якостей входить кілька характеристик, що дозволяють вибрати з безлічі варіантів потрібний.
Інструкція
1
До поняття стислості, в першу чергу, слід віднести легкість у вимові. Це особливо стосується назви музичних груп, які під час виступу будуть скандувати глядачі та шанувальники. У назві має бути помірна кількість згодних, причому підряд повинні стояти не більше двох. Уникайте складно вимовляються поєднань. Щоб виявити їх, просто промовте потенційне назва вголос.
2
У назві групи повинне бути присутнім від одного до трьох слів, кожне до чотирьох складів. Довші слова важче вимовляються і гірше запам'ятовуються. До того ж, практика показує, що складові назви груп скорочуються до одного слова - іменника, частіше першого слова в назві. Приміром, «посиденьки зовиці» можуть скоротитися до «зовиць» або до «Посиденьок».
3
Під ємністю мається на увазі багатозначність і глибокі смислові шари назви. Прикладом може послужити представлена вище фраза. Первісна розшифровка - візит до сестри чоловіка або візит сестри чоловіка (з невизначеною метою). Однак в культурній традиції так називався один із днів Масниці (а саме суботу), коли заміжні дами запрошували сестер чоловіка. Назва групи повинно також служити натяком на певну подію чи явище, значуще для всіх учасників.
4
Назва повинна бути пов'язано прямо із діяльністю і складом групи. Так, «посиденьки зовиці» - вдала назва для фолк-групи з одних дівчат або центру дозвілля для молодих заміжніх жінок, що займаються народними промислами.
5
При виборі назви заздалегідь підготуйте кілька варіантів, повністю відповідних вищеописаним критеріям. В ході голосування всіх учасників або тільки керівництва групи отсейте зайве і залиште тільки один варіант, що влаштовує всіх або більшість учасників.