Як зробити букет з куль. букети з шаровКак зробити.

Красиві зв'язки з повітряних куль на міських святах і різних торжествах радують око будь-якої людини, і звичайно, ніхто не відмовиться від композиції з повітряних куль на власний день народження , або на будь-яку іншу важливу дату, що вимагає особливого оформлення та особливої атмосфери. З дванадцяти куль однакового розміру і дванадцяти пластикових фіксаторів з двома петлями ви можете зібрати простий, але ефектний букет, який обрадує і вас, і ваших гостей.
Інструкція
1
В аркуші щільного картону виріжте рівний квадрат розміром 25х25 см. Цей квадрат буде шаблоном, який допоможе вам надути всі кулі однаково. Тільки з однаковими кулями букет буде виглядати акуратно.
2
ручним насосом надійти перший кулю і помістіть його в шаблон. Спустіть трохи повітря, або навпаки додайте повітря насосом, поки куля не поміститься в шаблон повністю, торкнувшись його стінок. Затисніть пальцями хвостик кулі, щоб він не здувався, і перекрутити його.
3
Потім візьміть фіксатор і надіньте одну з його петель на центр хвостика. Відтягніть хвостик кулі назад і закріпіть фіксатор, підштовхнувши його пальцем вперед. Хвостик повинен увійти в проріз фіксатора. За таким же принципом надійти і зав'яжіть ще 11 куль .
4
Візьміть міцний шнур довжиною 2 метри і Протягніть його в другу петлю на фиксаторе одного з надутих куль .
5
Продовжуйте просмикувати шнур в петлі всіх залишилися куль , а потім візьміть в одну руку лівий кінець шнура, а в іншу - правий кінець шнура. Натягніть його обома руками і зв'яжіть в міцний вузол.
6
Затяните шнур якнайкраще, щоб кулі щільно притулилися одне до одного. Таким чином, зовні букет повинен виглядати однорідним, і зав'язок і петель не повинно бути видно. Готовий букет можна підвісити в будь-якому приміщенні.
7
Замість простого шнура ви можете використовувати міцну волосінь або прозору поліетиленову мотузку, щоб при підвішуванні її не було помітно.