Як зробити ковпаки з паперу.

Паперовий ковпак - не така даремна саморобка, який він може здатися на перший погляд. Складений із паперу ковпак зможе прикрасити зачіску вашої ляльки, доповнивши її костюм, а також ви в будь-який момент зможете подарувати своїй дитині незвичайний карнавальний головний убір, склавши з паперу в реальному масштабі красивий і яскравий ковпак. Такий ковпак можна використовувати як в костюмі Петрушки, так і в костюмі мага і чарівника на дитячих святах і карнавалах.
Інструкція
1
Скласти ковпак можна двома способами, кожен з яких не занадто складний в освоєнні. Візьміть аркуш паперу і перегніть його по діагоналі. Отриманий трикутник розділіть візуально на три рівних частини і зігніть бічні частини до центральної вертикальної лінії. Виступаючі внизу кути загніть вгору і зафіксуйте. Такий ковпак підійде пальчикової ляльці для театру, особливо, якщо ви розфарбуєте його яскравими фарбами.
2
Також ви можете скласти за короткий час і великий ковпак, відповідний для карнавального костюма. Для цього візьміть великий трикутник з щільної паперу або картону, і ножицями закруглите його основу.
3
Довжина основи трикутника повинна приблизно дорівнювати обхвату вашої голови - іноді приміряйте на себе ковпак, з'єднуючи краю трикутника в конус, щоб перевірити, чи підходить вам його розмір.
4
Перед тим, як вирізати трикутник, на виворітного стороні картону накресліть олівцем його контури, щоб не помилитися. При складанні викрійці враховуйте припуск на склеювання в 1 см. З лівого і правого боку трикутника.
5
На одній зі сторін виріжте ножицями зубчики для більш якісної склейки.
6
Склеївши ковпак, займіться його декором - ковпак можна обтягнути тканиною, на яку будуть нашиті аплікації, зірки і намистини, а можна розфарбувати картон і приклеїти на нього фольгу, картинки і спеціально зроблені візерунки. Верхівку ковпака можна прикрасити помпоном або зіркою.