Як зробити красиву укладку самому.

Якщо вам терміново потрібно виглядати особливо добре і ви володарка досить довгого волосся, скористайтеся доброю порадою - укладіть свої локони чудовими і пишними хвилями. Таке укладання завжди виглядає ефектно і не вимагає багато зусиль і часу.
Вам знадобиться
  • Вам буде потрібно хороший засіб для укладки, бігуді, гребінець з рідкими зубами, лак для волосся.
Інструкція
1
Якщо ви робите укладку в перший раз, спочатку визначите, який у вас тип волосся, тонкі у вас волосся або щільні, кучеряве або прямі. Саме від типу волосся залежить, який засіб для укладки вам потрібно. Якщо ж на вулиці сира погода або у вас буде напружений день, а ще, в тому випадку, якщо у вас тонке волосся - зупиніться на засобі з сильною фіксацією.
2
Отже. Вимийте волосся м'яким шампунем і підсушіть рушником.
3
Візьміть засіб для укладання (мус, гель, пінку) і нанесіть на волосся, опустіть голову вниз і ретельно розчешіть - засіб розподілиться рівномірно.
4
Вирішіть - які хвилі ви хочете зробити. Якщо дрібні - візьміть тонкі бігуді. Якщо ж ви хочете отримати локони в стилі голлівудських красунь 30-40-х років - тоді вам потрібні бігуді великого розміру.
5
Зберіть волосся на маківці і, відокремлюючи пасмо за пасмом, накручуйте на бігуді. Робіть так, поки все пасма НЕ будуть накручені.
6
Висушіть волосся феном і потримайте бігуді стільки часу, скільки це можливо, але не менше 30 хвилин.
7
Акуратно зніміть бігуді і відразу ні в якому разі не розчісуйте волосся - дайте їм гарненько охолонути.
8
Перед виходом злегка розчешіть волосся гребінцем з рідкими зубами, а найкраще - просто пропустіть через пальці. Можете злегка збризнути укладку лаком для волосся. Все, укладка готова.
Зверніть увагу
Якщо ви укладаєте волосся плойкою, що не перетримуйте локон на гарячій плойки - бережіть свої кучері
Корисна порада
Для укладання ви також можете скористатися плойкою. Спосіб укладки однаковий.