Як оновлювати драйвера для ноутбука. Як лучьше оновити драйвера.

При встановленні старих версій операційної системи Windows, наприклад Windows XР, на відносно нові комп'ютери можуть виникнути проблеми з визначенням і підбором драйверів. І навпаки, багато старі версії драйверів не працюватимуть під операційною системою Windows 7. На більшість нових ноутбуків взагалі не можна встановити Windows XP без попереднього впровадження IDE драйвера. На щастя, існує багато способів «правильної» установки драйверів на ноутбуки і нові комп'ютери.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет
  • Обліковий запис адміністратора
Інструкція
1
Почніть з ручного оновлення. Зайдіть у властивості «Мого комп'ютера» і відкрийте диспетчер пристроїв. Обладнання, для якого не встановлено відповідний драйвер, буде виділено трикутником зі знаком оклику. Натисніть правою кнопкою на потрібне обладнання і виберіть пункт «оновити драйвери». В наступному віконці натисніть «автоматичний пошук і установка драйверів».
2
Відкрийте будь-яку систему пошуку в інтернеті. Наберіть в ній «драйвери 'Модель устаткування' скачати». Після скачування виконайте дії першого кроку, але вибирайте не автоматичний пошук, а «виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері». Далі вкажіть шлях до заздалегідь скачаним драйверам. Краще всього, якщо знайдені вами драйвери будуть завантажені з офіційного сайту виробника даного обладнання. Цим ви убезпечите себе від вірусів та інших загроз.
3
Коли не допомагають вищевказані дії, залишається тільки один вихід. Скачайте одну з численних програм, створених для оновлення та установки драйверів. Прикладом може послужити пакет Sam Drivers. Подібні софти самі визначають обладнання, драйвери якого потребують оновлення або відсутні, після чого автоматично встановлюють або замінюють необхідні компоненти.
Корисна порада
Не завжди найновіша версія драйвера є найкращою. Чи не оновлюйте драйвери, якщо система і так працює як годинник.
Будь-яке встановлене на комп'ютер обладнання не може правильно працювати без драйверів - будь це відеокарта, жорсткий диск або звичайна миша. Для правильної роботи деяких програм може знадобитися оновлення драйверів пов'язаних з ними пристроїв.
Інструкція
1
Щоб оновити драйвер, потрібно подивитися, яка версія драйвера встановлена на комп'ютер в даний момент. Для цього зайдіть в меню «Пуск» - «Панель управління» - «Система». Тут відкрийте вкладку «Обладнання» і натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв». Перед вами відкриється список всього встановленого на комп'ютер устаткування. Клацнувши по будь-якому з них правою кнопкою миші і вибравши пункт «Властивості», а потім «Драйвер», ви зможете подивитися версію встановленого в даний час драйвера для вибраного пристрою.
2
Після того, як ви дізналися, яка версія драйвера вже встановлена на ваш комп'ютер, потрібно зайти на сайт виробника даного виду обладнання та скачати актуальну версію драйвера. Як правило, виробники розміщують драйвери для свого обладнання у себе на сайті у вільному доступі. Якщо вам потрібен драйвер для пристрою, що входить в стандартний комплект устаткування ноутбука (наприклад, відеоадаптер, модуль Wi-Fi, звукова карта і т.п.), вам слід шукати драйвери на офіційному сайті виробника ноутбука.
3
Коли потрібний драйвер завантажений на комп'ютер, можна приступити до його встановлення. Зазвичай драйвери представляють собою інсталяційний файл, і вам потрібно тільки клацнути по ньому двічі і запустити Майстер установки. Якщо ж файл драйвера не є настановним, вам слід знову відкрити вкладку драйвера у властивостях обладнання Диспетчера пристроїв, і вибрати "Оновити". Буде запущений Майстер оновлення устаткування, і вам потрібно буде вказати шлях до папки, в якій знаходиться завантажена вами актуальна версія драйвера.