Як роздрукувати книгу на принтері.

У наш час скачати вподобану книгу безкоштовно з електронних бібліотек не становить великої праці, але читати електронний варіант книги не для всіх і не завжди зручно. Для багатьох людей звичним залишається все-таки паперовий варіант. Можна спробувати поєднати зручності електронного та паперового варіанту книги, спробувавши роздрукувати книгу в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, принтер, текстовий редактор Word
Інструкція
1
Підготуйте текст до друку. Красиво розмістіть текст на сторінці, приберіть зайві пропуски між словами і абзацами. Подгоните текст так, щоб кількість сторінок в документі ділилося без залишку на 4.
2
В основному меню програми Word необхідно натиснути послідовно "Сервіс", потім "Макрос" і потім "Безпека". Потім вибираємо «Середня» для рівня безпеки і натискаємо кнопочку ОК. Тепер необхідно закрити програму і відкрити її заново. При спробі завантажити файл з книгою з'явиться питання, чи дозволити макроси для даного документа. Потрібно відповісти, що макроси відключати не потрібно.
3
Далі знову виконуємо послідовність команд "Сервіс-Макроси-Макроси". Потім з'явиться список, що випадає, в якому потрібно буде вибрати назву документа з вашою книгою. Далі вибираємо макрос «друк брошури», клацаємо «виконати». У вікні вводимо кількість сторінок і натискаємо на кнопочку «сформувати чергу друку».
4
Далі потрібно відправити першу сторону на друк, для цього натискаємо відповідну кнопочку.
5
Після завершення друку першої сторони, потрібно перевернути листи і знову завантажити їх в принтер. При цьому напрямок тексту має залишитися незмінним. Далі потрібно повторити дію з пункту 3 та натиснути кнопку, яка відправить другу сторону на друк.
Корисна порада
Якщо у вас не вийшло відразу роздрукувати книжку правильно, то спробуйте перевернути або вставити папір іншою стороною.