Як навчитися виходити зі складної ситуації.

Найчастіше в нашому житті відбуваються ситуації , які є нестандартними. Вони абсолютно несподівані, падаючи як сніг на голову вони часто вимагають миттєвого рішення, при цьому будучи складними і заплутаними. Нерідко вони супроводжуються стресом, який переповнює нас емоціями і не заважає справлятися з ними. Необхідно виробляти в собі ряд якостей, які допоможуть вам з честю виходити з будь-якої складної ситуації .
Інструкція
1
Розвивайте ваш особистісний стрижень. Самостверджується за рахунок того, що ви робите добре. Неважливо що це - ваша робота, спокій ваших близьких, складання моделей або просто мийка посуду, ви повинні знати, що ви це робите ідеально. Той стан, який виникає у вас в момент, коли ви робите те, що у вас дійсно виходить, живить вашу впевненість у своїх силах.
2
Тренуйте абстрагування від ситуації . Існують три різних позиції: ваша, позиція другої людини і позиція стороннього спостерігача, позбавлена емоцій. Ви повинні вміти миттєво переміщатися з однієї позиції в іншу для пошуку оптимального рішення. Це досягається частою практикою. Практикуйте це скрізь, де тільки можливо.
3
Використовуйте логічне мислення. Пам'ятайте, що не буває безвихідних ситуацій, бувають тільки виходи, які нам незручні. Незручно - це емоції. Емоції - це ворог логічного мислення. Забудьте про них, думайте про те, що і як буде вигідно для вас, які шляхи принесуть вам більше користі, а які менше. Вибирайте з того, що надасть вам ваш розум, звільнений від емоційного стресу. Використовуйте такий кут зору, при якому немає поганого і хорошого, а є тільки те, що більш-менш зручно вам - в кожній ситуації є свої плюси і мінуси.
Корисна порада
Всі перераховані вище способи необхідно практикувати якомога частіше для того, щоб у критичній ситуації вони спрацьовували автоматично.